вантажні перевезення в україні

Вантажні перевезення

Служба доставки SAT (Київ)

Пересилання товарів та вантажів покупцю - один із головних аспектів діяльності багатьох компаній, тому дуже важливо подбати про швидку та якісну доставку замовлення у будь-який куточок країни. Співпраця із спеціалізованими транспортними компаніями являється найкращим способом вирішення цієї задачі.

Вантажоперевезення товарів та вантажів транспортною компанією SAT - Ваш правильний вибір оператора експрес-доставки! Ми швидко та надійно доставимо Ваше замовлення до двері дома. Компанія SAT здійснює усі види вантажоперевезень в межах України:
- поштові перевезення;
- кур'єрська експрес-доставка;
- перевезення та доставка малих вантажів;
- доставка посилок та документів по Україні та інше.

В розділі сайту "Правила та документи" Ви можете ознайомитися із нашими правилами роботи, термінами одержання та доставки. Ціни на послуги, що надаються, розписані у розділі "Послуги та ціни". 

Перевезення вантажів   

Звернувшись до нашої компанії, Ви гарантовано отримаєте якісний сервіс за вигідної ціни. Кур'єрська служба доставки SAT працює по всій території України, всі адреси підрозділів вказані на сайті, їх можливо подивитися як у вигляді списку, так і на карті.
Якщо Вам необхідно терміново доставити до дверей відправлений вантаж, скористайтеся службою кур'єрської доставки компанії SAT. Це зручний та якісний сервіс вантажоперевезень.

На нашому сайті Ви можете розрахувати вартість доставки вантажу та, заповнивши просту форму заявки, відразу здійснити замовлення нашого автомобіля. Доставка за адресою включає в себе широкий вибір додаткових послуг, з якими Ви маєте змогу ознайомитися у розділі "Послуги та ціни".

Ми розташували всю важливу інформацію таким чином, щоб наші клієнти могли без складнощів знайти послугу, що цікавить. Крім вантажоперевезень, ми пропонуємо своїм клієнтам комплекс наступних послуг:
- упаковка документів;
- стретчування плівкою;
- укладання вантажу в гофроящик або у поліпропіленовий мішок зі стяжкою;
- палетування багатомісного вантажу чорною стретч-плівкою підвищеної щільності;
- стягування вантажу поліпропіленовою стяжкою.

Нехай Вас більше не турбує, як доставити вантаж з одного міста до іншого прямо одержувачу. Компанія SAT зробить все на вищому рівні. Якісний та швидкий сервіс - наша відмінна риса, бо у нас працюють професіонали!

Щоб дізнатися, чи є у Вашому місті підрозділ транспортної компанії SAT, зайдіть у розділ "Представництва". Там Ви зможете знайти адреси та номера телефонів необхідного Вам регіонального підрозділу.  

Вантажні автомобільні перевезення

Транспортна компанія SAT займається автомобільними вантажними перевезеннями по Україні вже 15 років. За цей час нашими постійними клієнтами стали сотні юридичних та фізичних осіб, які відправляють та отримують техніку, поліграфію, обладнання, запчастини, будматеріали та багато іншого.

Вага вантажу для нас не має значення - вантажні автомобільні перевезення забезпечують доставку як п'ятиграмового листа, так й нестандартної п'ятитонної конструкції.

Наші автомобілі здійснюють автомобільні вантажні перевезення щоденно, відправляючись за чітким графіком. Та в цих машинах одночасно забезпечується доставка вантажів багатьох клієнтів. Саме завдяки цьому ми пропонуємо вигідні ціни на автомобільні перевезення вантажів при мінімальних термінах доставки.

Наприклад, відправка пральної машини у заводській упаковці вагою 75 кг. и об'ємом 0,2 м.куб. з Києва до Запоріжжя обійдеться в 252 грн., за відправку листа з Києва до Харкова Вам доведеться заплатити всього 27 грн. При цьому доставка буде здійснена вже на наступний день. 

Будь-який клієнт компанії може скористатися послугою доставки вантажу "від дверей до дверей". Тобто, у зручний для Вас час кур'єр приїде за посилкою до Вас додому та доставить її до двері отримувача, але вже у іншому місті. Мінімальна вартість виїзду за вантажем або доставка складає від 35 грн.

Таким чином, вантажне автомобільне перевезення дозволить економити Вам час та потурбується про зручність для отримувача. 

Ми дбаємо про своїх клієнтів, тому в нас працюють найкращі спеціалісти, які забезпечують максимально якісний сервіс. Злагоджена робота професіоналів, найкращі ціни та уважне відношення до кожного замовника - ось головні складові нашого успіху!        

ЧИТАТИ ВСЕ