Компанія SAT — транспортні послуги по Україні та міжнародні перевезення

Транспортна компанія ЅАТ надає логістичні послуги, здійснює вантажоперевезення по Україні і Європі, експрес-доставку документів і посилок, міжнародну FTL- і LTL-доставку посилок і вантажів.

З 2002 року наша команда надає бездоганний сервіс, завжди виконує свої зобов’язання, гарантує максимально швидку й надійну доставку. Місія компанії — надпоштові можливості для доставки ваших вантажів!

Вантажоперевезення по Україні

ТК SAT здійснює термінову доставку вантажів вагою від 5 грам до 20 тонн щоденними рейсами в понад 500 населених пунктів України. Наші підрозділи розташовані в 120 українських містах. Грамотно налагоджена логістична мережа дає змогу доставляти вантажі вагою одного місця до 3000 кг і до 13 метрів завдовжки впродовж 24-48 годин.

Надпоштові можливості SAT — це:

 • адресна доставка вантажів;

 • управління клієнтськими замовленнями;

 • відстеження руху вантажів;

 • організація та управління перевезеннями;

 • облік і управління запасами;

 • підготовка та доставка імпортно-експортної та фрахтової документації;

 • зберігання;

 • обробка вантажів;

 • доставка кінцевому споживачеві.

Використовуючи офіційний сайт або мобільний додаток, зручно замовити виїзд транспорту за вантажем і доставку вантажу у квартиру, в офіс, на склад або до під’їзду будинку. Відправник може самостійно привезти вантаж, призначений для транспортування одержувачу, на наш склад. Залежно від типу вантажу ми надаємо послуги його додаткового пакування.

Серед послуг компанії SAT:

 • Служба кур’єрської доставки в будь-який населений пункт України без обмежень за вагою й об’ємом. Доставка документів у сейф-пакеті. Гарантія цілісності та конфіденційності вашого відправлення.

 • Поштові перевезення: виклик машини на склад або в офіс, доставка до дверей одержувача або на будь-який із 120 складів компанії по всій країні. З нами вигідно транспортувати малогабаритні або неформатні посилки. Для інтернет-магазинів діють окремі умови, зручна тарифікація та конкурентні тарифи.

Додаткові послуги

Організація експрес-виїзду за документами, посилками і вантажами впродовж години. Здійснення нічної доставки та виїзду за вантажем з 19:00 до 9:00.

Для контролю за документообігом із клієнтами й партнерами без зайвих зусиль пропонуємо скористатися послугами «Повернення документів», «Поштучна здача»; для доставки габаритних вантажів — «Підйом вантажу на поверх». На території нашої компанії авто клієнтів завантажуються й розвантажуються безкоштовно.

Міжнародна логістика — перевезення в Європу, з Європи й по всьому світу.

Ви маєте можливість вигідно, зручно й безпечно отримати вантаж від ваших партнерів в ОАЕ. У список доступних товарів входять автомобільні запчастини, електроніка, одяг, текстиль.

Ми займаємося вантажоперевезеннями по Європі й по всьому світу. Послуги «Експорт» та «Імпорт» передбачають митне оформлення вантажу, а також доставку на склад компанії SAT або на митний термінал одержувача.

Регулярні міжнародні перевезення за маршрутами:

 • Львів-Перемишль-Львів;

 • Україна-Європа-Україна.

Терміни доставки складає — від 2 робочих днів.

Перевезений вантаж безкоштовно зберігається на складі впродовж 5 діб. Статус вантажу можливо відстежити за допомогою мобільного додатку, а послуги зручно оплачувати онлайн.

Транспортна компанія SAT — надійний партнер, з яким вигідно мати довгострокові відносини.

ЧИТАТИ ВСЕ