Перевезення вантажів

Перевезення вантажів — послуги та ціни

Коли вага вантажу недостатня для того, щоб повністю завантажити Вашу машину та його перевезення стає для Вас проблемою, Ви можете скористатися послугами компанії SAT. У нас немає обмежень під час прийому вантажів, тому доставка по Україні стає більш вигідною з економічної точки зору при невеликій вазі або об’єму відправлення.
З нашою компанією Ви можете здійснювати продаж товарів у будь-якому місті України, бо доставку вантажів буде виконано якісно та швидко. Це особливо важливо для промислових товарів, що поставляються на замовлення і які мають вибірковий попит.

Ми готові надати своїм клієнтам найвищу якість в обслуговуванні за доступнимі цінами:

Перевезення вантажів по Україні від 5 грам до 20 тонн в найкоротші терміни.
Мережа підрозділів у 92 містах забезпечує високий рівень сервісу та додаткові послуги кожному клієнту. Доставка вантажів здійснюється більше ніж у 500 обласних та районних центра за 24–72 години.

Тарифи на перевезення вантажів між містами України
Тарифи для інтернет-магазинів
Адреси та графік роботи відділень компанії SAT
Довідник тарифних зон

Послуги "Виїзд на склад відправника" і "Доставка за адресою одержувача" можна замовити в залежності від типу:
- "Виїзд/Доставка Вчасно" - послуга передбачає виїзд за вантажем або доставку у точно домовлений час.
- "Виїзд/Доставка Експрес" - послуга передбачає виїзд за вантажем або доставку у протягом однієї години з момента оформлення замовлення.
- "Виїзд/Доставка Нічний" - послуга передбачає виїзд за вантажем або доставку з 19:00 до 9:00 згідно до маршрута руху транспорту служби доставки.
Перевезення вантажу стане більш швидким та зручним, коли Вам не потрібно самостійно доставляти вантаж на склад нашої компанії. Для цього Ви можете оформити заявку на послугу «Виїзд на склад відправника».
«Доставка вантажів до дверей одержувача» здійснюється у зручне для нього місце та час, що дозволить уникнути витрат часу та сил Ваших партнерів при отриманні в іншому місті.
«Виїзд на склад відправника» і «Доставка до дверей одержувача» здійснюється за вказаною адресою (до під’їзду будинку). Послуга Підйому вантажу на поверх тарифікується окремо.
ON-LINE відстаження статуса вантажу на сайті
ON-LINE розрахунок вартості
Укладання в поліпропіленовий мішок зі стяжкою
Стягування вантажу поліпропіленовою стяжкою
Укладання вантажу в гофроящик
Стретчування плівкою
Повернення документів
Повернення піддонів
Палетування вантажу щільною стретч-плівкою, що захищає вантаж від зовнішніх впливів
Підйом вантажу на поверх
SMS-повідомлення одержувачу про прибуття вантажу на склад видачі (надається безкоштовно при оформленні накладної на вантаж).
Перевезення вантажу відбувається після оголошення його цінності. Вона складає 0,6% від загальної вартості вантажу, оголошеної відправником.
Безкоштовне зберігання вантажу протягом 5 днів з моменту прибуття вантажу на склад у місто одержання, враховуючи вихідні та свядкові дні.
Безкоштовне розвантаження та завантаження автомобіля клієнта на території SAT.
Компанія SAT надає можливість доставити документи до будь-якого міста України.
Перевезення документів здійснюється у фірмовому кур'єрському пакеті, що дозволяє контролювати цілісність Вашої відправки. Ми надаємо усі необхідні умови для того, щоб цінний вантаж зберігався у повній безпеці та конфіденційності.
Термінова доставка документів - зручна послуга компанії SAT із перевезення важливої документації Вашим партерам та клієнтам.

Тарифи та ціни на вантажні перевезення компанії SAT

З проблемою перевезення вантажів, так, чи інакше, зіштовхувалось більшість із нас. Справа ця часто клопітка, особливо якщо мова йде про доставку з одного населеного пункту до іншого.

Тарифи на вантажні перевезення у межах міста досить невисокі, та цю проблему можливо вирішити багатьма способами. Якщо необхідно перевезти велику кількість речей до іншого міста або іншу область, завдання ускладнюється. Бо такі послуги надають не так багато компаній. Крім того, не варто забувати й про ціни. У випадку якщо вантаж негабаритний, або навпаки, недостатньо великий для повного завантаження машини, витрати можуть бути занадто великими. У таких випадках необхідно звертатися до компаній, які спеціалізуються на вантажних перевезення по Україні. Ціни при такому підході вигідні та влаштують Вас повною мірою.

Особливість роботи транспортної компанії SAT полягає в тому, що ціни на вантажоперевезення розраховуються на підставі ваги та об'єму вантажу, що перевозиться, маршруту відправки та оформлення накладної на вантаж. Ми займаємося терміновими вантажоперевезеннями, вартість яких задовольнить кожного замовника. А щоденні рейси забезпечать якісну та оперативну доставку Ваших відправлень.

Алгоритм розрахунку вартості перевезення на прикладі доставки вантажу із м. Києва в м. Запоріжжя:

Визначаємо вагу (кг) та об’єм (м3) вантажу. Припустимо, що вага вантажу складає 35 кг, об’єм — 0,1 м3.


  • Розраховуємо вартість перевезення за допомогою прайс-листа компанії САТ. Із Києва в Запоріжжя тариф за вагою складає 3,80, за об’ємом — 950.
  • До вартості перевезення додається оформлення накладної на вантаж — 15 грн та оплата цінності вантажу (0,6% від заявленої вартості).
  • При мінімальній декларованій вартості вантажу 300 грн оплата цінності складатиме: 300 × 0,006 = 4 грн.
  • Вартість перевезення за вагою складає: 35×3,80 = 133 грн.
  • Вартість перевезення за об’ємом: 0,1×950 = 95 грн.
  • Так як при визначенні вартості перевезення враховується більше значення оцінки за вагою та за об’ємом, то перевезення вантажу вагою 35 кг і об’ємом 0,1 м3 із Києва в Запоріжжя складе 133 грн.
  • Отже, загальна вартість перевезення складе 152 грн, з врахуванням вартості оформлення накладної на вантаж 15 грн та мінімальною задекларованою вартістю оформлення цінності вантажу 4 грн.

Звертайтесь до транспортної компанії SAT - ми пропонуємо високий рівень обслуговування та доступні тарифи на вантажоперевезення!
ЧИТАТИ ВСЕ