17.01.2018 16:55:42

Франчайзинг

Транспортна Компанія «САТ» пропонує ВИГІДНУ, ДОСТУПНУ, ЗРУЧНУ «Програму ПАРТНЕРСТВА»!
Це стрімкий розвиток або старт Вашого власного бізнеса.

Працюючи над розширенням мережі представництв, ми прагнемо забезпечити не тільки сучасний якісний сервіс із великою географією покриття, а й високу шкидкість доставки вантажів наших клієнтів.

Скорочення термінів перевезення вантажів, оптимізація логістичного ланцюга від відправника до одержувача – один із пріорітетних напрямків розвитку бізнеса “Транспортної компанії ”САТ”. Тому, ми зацікавлені в надійних партнерах  та довгостроковій співпраці.

Робота у рамках «Програми ПАРТНЕРСТВА» – це вигідне рішення для тих, хто хоче развивати нові напрямки власного бізнеса.


Ми пропонуємо Вам стати частиною команди  “ТК ”САТ” та скориставшись нашою програмою франчайзингу, вивести свою підприємницьку діяльність на принципово новий рівень.

Працюючи з "ТК"САТ" по системі франчайзинг - це відмінний спосіб почати свій бізнес, адже Вам не треба вкладати значні кошти на рекламу і просування на ринку, визначати хто Ваш клієнт, шукати рішення для розвитку бізнесу, купувати ліцензії і технології. Відмінності нашої системи співпраці в її гнучкості та прозорості - Вам немає необхідності купувати франшизу, робити початковий внесок або щомісячні платежі для організації своєї діяльності. Окрім іншого, наша система франчайзингу передбачає навчання Вашого персоналу усіх бізнес-процесів і супровід до і після відкриття партнерського відділення. Франшиза від "ТК" САТ "дасть можливість отримати постійний дохід, стабільність, інформаційний супровід і технічну базу. Ми хочемо поділитися своїм позитивним досвідом роботи у сфері вантажних перевезень і залучити ініціативних підприємців стати нашими представниками.

Ви хочете стати партнером нашої компанії? Заповніть будь-ласка форму анкети для участі у відборі.

Ваш запит буде оброблено та надан зворотній зв'язок.

ЧИТАТИ ВСЕ