Документи

Правила роботи - терміни доставки, отримання

Під час відправки

  • Оформлюючи накладну на вантаж, відправник зобов’язаний перевірити та підтвердити введені дані своїм підписом.
  • Відправник має повідомити одержувачу умови перевезення вантажу, номер накладної на вантаж, терміни доставки, терміни отримання вантажу та розмір оплати у разі несвоєчасного отримання.
  • Для того, щоб відправити вантаж Ви можете приїхати до нашого складу або замовити виїзд машини САТ до Вас за адресою.

Замовити послугу «Виїзд на склад відправника».

Під час отримання

Для видачі вантажу вантажоодержувач зобов’язаний пред’явити Перевізнику документ, який посвідчує його особу: паспорт громадянина України (ID – паспорт); паспорт громадянина України для виїзду за кордон; посвідчення водія; паспорт іноземного громадянина; пенсійне посвідчення; військовий квиток. 

Видача вантажу вантажоодержувачу – юридичній особі/ФОП/представнику фізичної особи здійснюється уповноваженим представникам юридичної особи/ ФОП/представнику фізичної особи – вантажоодержувача. Уповноваженою особою юридичної особи/ФОП є її керівник, що діє без довіреності/ФОП особисто. Для видачі вантажу такі особи зобов’язуються надати Перевізнику копію виписки (витягу) з ЄДР та документ, що посвідчує особу. 

Видача вантажів іншим представникам вантажоодержувача здійснюється виключно на підставі належним чином оформленої та посвідченої довіреності, з одночасним пред’явленням документа, що посвідчує особу.

Для того, щоб отримати вантаж на Ваш склад, можливо замовити його доставку за адресою.

Зразок бланку довіреності на отримання вантажів тут  

Замовити послугу «Доставка за адресою одержувача».


Укладення договору

Укласти договір на перевезення вантажу легко. Для цього лише необхідно заповнити бланк договору, який Ви можете отримати у будь-якому підрозділі «ТК «САТ», скріпити його підписом директора та печаткою організації. Потім передати разом із копіями документів:

  • виписки з ЄДР/ свідоцтва про державну реєстрацію юридичної особи або фізичної особи-підприємця;
  • довідки про включення до ЄДРПОУ (за наявності);
  •  свідоцтва про реєстрацію платника ПДВ або витягу з реєстру платників ПДВ/свідоцтва платника єдиного податку або витягу з реєстру платників єдиного податку;
  • якщо особа, що підписує договір, не зазначена як керівник/підписант у довідці про включення до ЄДРПОУ або виписці з ЄДР - необхідний документ (довіреність/наказ/протокол), що підтверджує надання повноважень особі на підписання договору.

Просимо звернути увагу, що документи повинні бути завірені оригінальною печаткою.

Договір перевезення для оплати з рахунком за фактом кожного перевезення.

Зразок для ознайомлення

Додаткова угода для здійснення діяльності без печатки

Зразок для ознайомлення

Додаткова угода про врегулювання відносин електронного документообігу

Зразок для ознайомлення

Зміна міста одержувача

Якщо відправляючи вантаж Ви випадково вказали невірне місто одержувача, то необхідно:

  1. Відправити факсом або на електронну пошту info@sat.ua лист про необхідність зміни міста одержувача.
  2. Додатково сплатити вартість перевезення із міста, де знаходиться вантаж, у місто, куди необхідно його доставити (вартість оформлення накладної на вантаж не стягується). Дана послуга є платною та становить 20 грн з врахуванням ПДВ та включається у вартість перевезення.
  3. Якщо відправником є фіз. особа потрібно крім заяви відправити сканкопію паспорта або водійськогопосвідчення.
Зразок листа

Зміна найменування одержувача

Якщо оформлюючи вантаж Ви помилково вказали іншу особу, то необхідно відправити факсом або на електронну пошту info@sat.ua лист про зміну одержувача. За зміну одержувача плата не стягується.
Якщо відправником є фіз. особа потрібно крім заяви відправити сканкопію паспорта або водійського посвідчення.

Зразок листа

Зміна платника

Для зміни платника по накладній на вантаж необхідно відправити на електронну пошту info@sat.ua або факсом лист про зміну платника.

Зразок листа

Повернення коштів на карту при ON-LINE сплаті

Для повернення коштів, сплачених On-line на сайті, необхідно пред’явити Квитанцію про сплату (надсилається на E-Mail платника в момент інтернет-сплати) та Заяву на повернення коштів.

Зразок листа 

Довірчий лист від юридичної особи на одержання вантажу

Представнику організації, для якої прибув вантаж, для отримання відправки необхідно пред’явити довірчий лист від компанії і документ, що підтверджує довірену особу.

Зразок листа

Вартість зберігання несвоєчасно забраного вантажу

У випадку несвоєчасного одержання одержувачем вантажу не з вини перевізника, одержувач чи відправник (за домовленістю муж ними), починаючи з 6 дня від дати прибуття вантажу на склад видачі у місто одержання, зобов'язаний оплатити наднормативне зберігання вантажу у розмірі 20% від загальної вартості перевезення вантажу за кожний день прострочення, не враховуючи вихідні і святкові дні.

Терміни доставки Ви маєте змогу відстежити on-line або уточнити за телефоном 0 800 30 99 09 (безкоштовно по Україні).


ЧИТАТИ ВСЕ