Укр
Перевезення вантажів — послуги та ціни

Тарифи та ціни на вантажні перевезення компанії SAT

З проблемою перевезення вантажів, так, чи інакше, зіштовхувалось більшість із нас. Справа ця часто клопітка, особливо якщо мова йде про доставку з одного населеного пункту до іншого.
Тарифи на вантажні перевезення у межах міста досить невисокі, та цю проблему можливо вирішити багатьма способами. Якщо необхідно перевезти велику кількість речей до іншого міста або іншу область, завдання ускладнюється. Бо такі послуги надають не так багато компаній. Крім того, не варто забувати й про ціни. У випадку якщо вантаж негабаритний, або навпаки, недостатньо великий для повного завантаження машини, витрати можуть бути занадто великими. У таких випадках необхідно звертатися до компаній, які спеціалізуються на вантажних перевезення по Україні. Ціни при такому підході вигідні та влаштують Вас повною мірою.

Особливість роботи транспортної компанії SAT полягає в тому, що ціни на вантажоперевезення розраховуються на підставі ваги та об'єму вантажу, що перевозиться, маршруту відправки та оформлення накладної на вантаж. Ми займаємося терміновими вантажоперевезеннями, вартість яких задовольнить кожного замовника. А щоденні рейси забезпечать якісну та оперативну доставку Ваших відправлень.
  

Алгоритм розрахунку вартості перевезення на прикладі доставки вантажу із м. Києва в м. Запоріжжя:

 1. Визначаємо вагу (кг) та об’єм (м3) вантажу. Припустимо, що вага вантажу складає 35 кг, об’єм — 0,1 м3.
 2. Розраховуємо вартість перевезення за допомогою прайс-листа компанії САТ. Із Києва в Запоріжжя тариф за вагою складає 3,10, за об’ємом — 775.
 3. До вартості перевезення додається оформлення накладної на вантаж — 15 грн та оплата цінності вантажу (0,6% від заявленої вартості).
  При мінімальній декларованій вартості вантажу 300 грн оплата цінності складатиме: 300 × 0,006 = 4 грн.
 4. Вартість перевезення за вагою складає: 35×3,10 + 15 + 4 = 128 грн.
  Вартість перевезення за об’ємом: 0,1×775 + 15 + 4 = 97 грн.
 5. Так як при визначенні вартості перевезення враховується більше значення оцінки за вагою та за об’ємом, то перевезення вантажу вагою 35 кг і об’ємом 0,1 м3 із Києва в Запоріжжя складе 128 грн.
  Отже, загальна вартість перевезення складе 128 грн, з врахуванням вартості оформлення накладної на вантаж 15 грн та мінімальною задекларованою вартістю оформлення цінності вантажу 4 грн.

Також Ви можете скористатися послугою виїзду до відправника або доставки вантажу до дверей отримувача.

В цьому випадку до загальної суми необхідно додати вартість даної послуги.


Звертайтесь до транспортної компанії SAT - ми пропонуємо високий рівень обслуговування та доступні тарифи на вантажоперевезення!