Укр
Перевезення вантажів — послуги та ціни

Кур'єрська та експрес доставка вантажів

Компанія SAT пропонує послуги кур'єрської доставки вантажів для фізичних і юридичних осіб України. Наша мережа підрозділів розміщена в 80 містах і дозволяє надавати оперативну кур'єрську доставку товарів нашим клієнтам. Експрес доставка здійснюється з використанням парку автомобілів різної вантажопідйомності для забезпечення комфортного та безпечного руху вантажу одержувачу.

Кур'єрська доставка незамінна при транспортуванні вантажів, вага і обсяг яких, не дозволяє повністю завантажити транспорт. Експрес перевезення виконується за 24-48 годин. Компанія SAT доставить Ваше замовлення в найкоротший термін більш ніж в 500 населених пунктів.


Перелік сервісних послуг експрес перевезення між містами від SAT.

Кур'єрська доставка виконується без обмежень на мінімальну вагу відправки, ми працюємо як з документами і посилками до 10 кг, так і з вантажами від 10 кг і вище.

Експрес перевезення відбувається зручним для клієнта способом. Чотирьохрівнева технологія перевезення дозволяє надавати:

- Прийом і доставку вантажів в підрозділ SAT (склад-склад).

Відправник самостійно привозить вантаж на відправку, який буде доставлений і виданий в підрозділі міста одержувача.

- Прийом вантажів за адресою і доставку в підрозділ SAT (двері-склад).

Замовлення автомобіля на склад або офіс дозволить заощадити час і ресурси на самостійну доставку вантажу в підрозділ SAT.

- Прийом вантажів в підрозділі SAT і доставку за адресою (склад-двері).

Для зручності клієнта при отриманні, автомобіль компанії доставить вантаж прямо за адресою. Дану послугу можна замовити як при відправці, так і додатково оформити при надходженні вантажу в відділення міста одержувача.

- Прийом і доставку вантажів за адресою (двері-двері).

Вантаж буде оформлений і прийнятий до відправки на території відправника і доставлений його одержувачу в іншому місті за адресою.

Розрахувати загальну вартість доставки і вибрати найбільш зручний варіант для оформлення замовлення можливо, скориставшись калькулятором на сайті.


Класифікація видів послуг адресної доставки.


Служба доставки SAT пропонує унікальний сервіс, завдяки якому прийом вантажів на території відправника і доставка до дверей одержувача здійснюється в часові інтервали, комфортні для клієнта:

- "Виїзд / Доставка Стандарт" - послуга передбачає виїзд за вантажем або доставку протягом операційного дня відповідно до маршруту руху транспорту служби.

- "Виїзд / Доставка Вчасно"
- послуга передбачає виїзд за вантажем або доставку в точно зазначений, обумовлений час.

- "Виїзд / Доставка Експрес" - послуга передбачає виїзд за вантажем або доставку протягом однієї години з моменту оформлення замовлення.

- "Виїзд / Доставка Нічний" - послуга передбачає виїзд за вантажем або доставку з 19:00 до 9:00 згідно маршруту руху транспорту служби доставки.

Експрес перевезення "САТ" - це індивідуальний підхід і рішення, адаптовані під бізнес-процеси і потреби кожного клієнта. Ми пропонуємо інформаційний супровід на кожній стадії спільної роботи. Експрес доставка вантажів Вашим клієнтам буде зручною та швидкою, адже ми гарантуємо якість виконання взятих зобов'язань перед своїми партнерами.