Укр
Новини від компанії «САТ»
Можливі труднощі з в'їздом і виїздом на територію відділення № 1 у м. Запоріжжя
13 липня 2016
Шановні Клієнти!

У зв'язку з рішенням Міської адміністрації м.Запоріжжя про проведення ремонтних робіт асфальтного покриття (укладання нового асфальту) в денний час, на період з 13.07 по 14.07.2016 можливі труднощі з в'їздом і виїздом на територію відділення № 1 компанії за адресою вул. Брянська, 15 для отримання або відправки вантажів.
Виходячи з вищевикладених обставин, також можливі затримки в термінах перевезення вантажів, збільшення термінів виїзду / доставки по місту.
 
Просимо Вас врахувати зазначену інформацію при плануванні своєї роботи.

У разі виникнення труднощів, будь ласка, звертайтеся до Центру інформаційної підтримки клієнтів 0 800 30 99 09 (безкоштовно по Україні), де Вам зможуть надати кваліфіковану та оперативну допомогу.

Робота відділення в звичайному режимі буде відновлена ​​15.07.2016 р.


Приносимо свої вибачення за тимчасові незручності.

Тимчасово припиняється робота відділення в м. Яготин (Київська область)
12 липня 2016
Шановні Клієнти!

Повідомляємо Вам, що 15 липня 2016 р. останній день прийому вантажів у напрямку до відділення компанії в м. Яготин. Відділення тимчасово призупиняє свою роботу на прийом і видачу вантажів.

Просимо отримати раніше відправлені вантажі в відділенні компанії до 20 липня або ж замовити доставку до дверей, що допоможе заощадити Ваш час.

Про відновлення роботи відділення буде повідомлено додатково.

Доставка і виїзд за вантажем в м. Яготин буде здійснюватися через відділення SAT в м. Переяслав-Хмельницький за діючими тарифами виїзду/доставки для населених пунктів, найближчих до відділення компанії.