Укр
Новини від компанії «САТ»

Нові послуги для зручності відправки та отримання вантажів

7 квiтня 2015

Шановні клієнти!

ТОВ "Транспортна компанія" САТ "вводить спрощені тарифи і нові послуги« Виїзду / Доставки », які допоможуть зробити відправку та отримання вантажів більш швидкою, комфортною та доступною.

З 14 квітня 2015 діють нові послуги:

"Виїзд/Доставка Стандарт"  - послуга передбачає виїзд за вантажем або доставку протягом операційного дня згідно до маршрута руху транспорту служби доставки.             
 "Виїзд/Доставка Вчасно"  - послуга передбачає виїзд за вантажем або доставку у точно домовлений час.            
 "Виїзд/Доставка Експрес"  - послуга передбачає виїзд за вантажем або доставку у протягом однієї години з момента оформлення замовлення.            
 "Виїзд/Доставка Нічний"  - послуга передбачає виїзд за вантажем або доставку з 19:00 до 9:00 згідно до маршрута руху транспорту служби доставки.             

Розрахунок вартості послуг здійснюється тільки по вазі або об'єму.
У випадку, якщо довжина більшої сторони вантажу перевищує 5 метрів доплата до тарифу послуги «виїзд / доставка» - 100 грн.
Нові послуги та ціни діють лише в містах, де є відділення компанії ТК «САТ».

Вартість послуг виїзд / доставки вантажів за межі населених пунктів, де є відділення компанії, з 14 квітня підвищуються на 10%.

Нову редакцію прайс-листа Ви можете переглянути тут


Більш докладно з описом нових послуг, вартістю і графіком прийому замовлень на виїзд і доставку Ви можете ознайомитися в прайс-листі компанії та на сайті www.sat.ua або зателефонувавши за телефоном «Центру інформаційної підтримки та обслуговування клієнтів» 0 800 30 99 09.

P.S. Вартість перевезення вантажів між містами (за 1 кг і 1 м3), на перевезення автомобільних шин і дисків, додаткові послуги залишилися без змін.