Укр
Про компанію

Кур'єрська служба доставки SAT

Багаторічний досвід роботи спеціалістів компанії SAT у сфері вантажоперевезень та кур'єрської доставки дає можливість надавати нашим клієнтам високоякісні послуги та рекомендації в будь-яких питаннях транспортування вантажів по всій території України.

У розділі "Правила та документи" Ви маєте змогу ознайомитися із нашими правилами роботи, термінами доставки та одержання. Тут покроково розписані усі послуги, що надаються нами, умови укладання договору, наявність необхідних документів при одержанні вантажу кур'єрською доставкою, вартість зберігання несвоєчасно забраного вантажу и багато іншого, що стосується роботи компанії SAT.

Кур'єрська доставка по Україні

Звернувшись в нашу компанію, Ви гарантовано отримаєте якісний сервіс за вигідної ціни. Кур'єрська служба доставки САТ працює по всій території України, усі адреси підрозділів вказані на сайті, їх можливо подивитися як на карті, так і у вигляді списку.

Кур'єрська експрес доставка  - найкраще рішення, якщо Вам необхідно терміново доставити до дверей відправлений вантаж. Скористайтеся зручним та якісним сервісом вантажоперевезень компанії SAT. Заповніть просту форму заявки на нашому сайті та замовте необхідну Вам послугу. 
Наприклад, послуга доставки до дверей включає в себе додаткові послуги: підйом вантажу на поверх без ліфта або підйом на поверх з ліфтом, повернення документів та піддонів, багато іншого.

Наш сайт створено таким чином, щоб наші клієнти мали змогу в повному обсязі отримати всю необхідну інформацію про нас та наші послуги. У розділі "Новини" Ви першими дізнаєтесь про важливі події у компанії.

Компанія SAT не обмежується тільки вантажоперевезеннями, ми пропонуємо своїм клієнтам комплекс додаткових послуг:
- упаковка документів;
- укладання вантажу в гофроящик або поліпропіленовий мішок зі стяжкою;
- стягування вантажу поліпропіленовою стяжкою;
- стретчування плівкою;
- палетування багатомісного вантажу чорною стретч-плівкою підвищеної щільності.

Нехай Вас більше не турбує, як доставити вантаж з одного міста до іншого безпосередньо до місця призначення. Компанія SAT зробить все на вищому рівні. Якісний та швидкий сервіс - наша перевага. У нас працюють професіонали!

Якщо у Вас виникла непередбачувана ситуація, пов'язана із перевезенням вантажу, просимо Вас скористатися формою зворотного зв'язку або звернутися безпосередньо за телефоном 0 800 30 99 09 (безкоштовно по Україні).