Укр
Про компанію

Вантажоперевезення по Україні

Служба доставки SAT (Київ)

Пересилання товарів та вантажів покупцю - один із головних аспектів діяльності багатьох компаній, тому дуже важливо подбати про швидку та якісну доставку замовлення у будь-який куточок країни. Співпраця із спеціалізованими транспортними компаніями являється найкращим способом вирішення цієї задачі.

Вантажоперевезення товарів та вантажів транспортною компанією SAT - Ваш правильний вибір оператора експрес-доставки! Ми швидко та надійно доставимо Ваше замовлення до двері дома. Компанія SAT здійснює усі види вантажоперевезень в межах України:
- поштові перевезення;
- кур'єрська експрес-доставка;
- перевезення та доставка малих вантажів;
- доставка посилок та документів по Україні та інше.

В розділі сайту "Правила та документи" Ви можете ознайомитися із нашими правилами роботи, термінами одержання та доставки. Ціни на послуги, що надаються, розписані у розділі "Послуги та ціни". 

Перевезення вантажів   

Звернувшись до нашої компанії, Ви гарантовано отримаєте якісний сервіс за вигідної ціни. Кур'єрська служба доставки SAT працює по всій території України, всі адреси підрозділів вказані на сайті, їх можливо подивитися як у вигляді списку, так і на карті.
Якщо Вам необхідно терміново доставити до дверей відправлений вантаж, скористайтеся службою кур'єрської доставки компанії SAT. Це зручний та якісний сервіс вантажоперевезень.

На нашому сайті Ви можете розрахувати вартість доставки вантажу та, заповнивши просту форму заявки, відразу здійснити замовлення нашого автомобіля. Доставка до дверей включає в себе широкий вибір додаткових послуг, з якими Ви маєте змогу ознайомитися у розділі "Послуги та ціни".

Ми розташували всю важливу інформацію таким чином, щоб наші клієнти могли без складнощів знайти послугу, що цікавить. Крім вантажоперевезень, ми пропонуємо своїм клієнтам комплекс наступних послуг:
- упаковка документів;
- стретчування плівкою;
- укладання вантажу в гофроящик або у поліпропіленовий мішок зі стяжкою;
- палетування багатомісного вантажу чорною стретч-плівкою підвищеної щільності;
- стягування вантажу поліпропіленовою стяжкою.

Нехай Вас більше не турбує, як доставити вантаж з одного міста до іншого прямо одержувачу. Компанія SAT зробить все на вищому рівні. Якісний та швидкий сервіс - наша відмінна риса, бо у нас працюють професіонали!

Щоб дізнатися, чи є у Вашому місті підрозділ транспортної компанії SAT, зайдіть у розділ "Представництва". Там Ви зможете знайти адреси та номера телефонів необхідного Вам регіонального підрозділу.