Укр
Про компанію

Вантажні автомобільні перевезення

Транспортна компанія SAT займається автомобільними вантажними перевезеннями по Україні вже 14 років. За цей час нашими постійними клієнтами стали сотні юридичних та фізичних осіб, які відправляють та отримують техніку, поліграфію, обладнання, запчастини, будматеріали та багато іншого.

Вага вантажу для нас не має значення - вантажні автомобільні перевезення забезпечують доставку як п'ятиграмового листа, так й нестандартної п'ятитонної конструкції.

Наші автомобілі здійснюють автомобільні вантажні перевезення щоденно, відправляючись за чітким графіком. Та в цих машинах одночасно забезпечується доставка вантажів багатьох клієнтів. Саме завдяки цьому ми пропонуємо вигідні ціни на автомобільні перевезення вантажів при мінімальних термінах доставки.  Наприклад, відправка пральної машини у заводській упаковці вагою 75 кг. и об'ємом 0,2 м.куб. з Києва до Запоріжжя обійдеться в 199 грн., за відправку листа з Києва до Харкова Вам доведеться заплатити всього 22 грн. При цьому доставка буде здійснена вже на наступний день.

Будь-який клієнт компанії може скористатися послугою доставки вантажу "від дверей до дверей". Тобто, у зручний для Вас час кур'єр приїде за посилкою до Вас додому та доставить її до двері отримувача, але вже у іншому місті. Мінімальна вартість виїзду за вантажем або доставка складає від 30 грн.
 
Таким чином, вантажне автомобільне перевезення дозволить економити Вам час та потурбується про зручність для отримувача

Ми дбаємо про своїх клієнтів, тому в нас працюють найкращі спеціалісти, які забезпечують максимально якісний сервіс. Злагоджена робота професіоналів, найкращі ціни та уважне відношення до кожного замовника - ось головні складові нашого успіху!