Укр

Вантажні перевезення по Україні

В даний час сервісом компаній з вантажоперевезень користується велика кількість приватних осіб і підприємств. В першу чергу, це клієнти, зацікавлені в ефективному використанні свого часу і скороченні витрат на вантажоперевезення.
Найчастіше організація перевезення товарів в інше місто без сторонньої допомоги виявляється недоцільною, адже збільшує терміни поставок і може негативно позначитися на якості вантажу, що пересилається. Подібні ситуації передбачають додаткові грошові витрати і, щоб їх уникнути, потрібно звернутися за посередництвом в спеціалізовані транспортні компанії.
Транспортна компанія SAT досвідчений і стабільний партнер, який забезпечить вантажні перевезення по Україні в потрібні терміни при оптимальній вартості. Ми пропонуємо професійну допомогу в організації та управлінні процесами логістики, що дозволяє розвивати Ваш бізнес і задовольняти потреби Ваших клієнтів.

Транспортна компанія SAT здійснює вантажоперевезення понад 14 років, що гарантує оптимальне поєднання рівня сервісу послуг, що надаються, з швидкою обробкою замовлень і кваліфікованої доставкою. Наш ресурс - це уніфікована мережа підрозділів в 80 містах, яка дозволяє обробляти всі типи вантажів без габаритних і форматних обмежень з повним переліком послуг, що надаються.

Як здійснити вантажоперевезення?

Скористатися послугами нашої компанії з вантажоперевезень і отримати якісне обслуговування можна зручним для Вас способом:
- зверніться до підрозділу у Вашому місті;
- заповніть просту форму на сайті і замовте виїзд автомобіля за адресою;
- залиште замовлення у Центрі інформаційної підтримки та обслуговування клієнтів по безкоштовній телефонній
   лінії 0 800 30 99 09.
 
На сайті компанії, для комфорту наших клієнтів, розміщена необхідна інформація про сервіси транспортування вантажів, умови відправки і отримання, укладення договору та новинки продукту.

Розрахувати попередню вартість доставки, дізнатися статус руху відправленого вантажу, отримати контакти в потрібному місті через інтерактивну карту підрозділів - все це доступно для Вас в On-line режимі 24 години на добу.


Які особливості сервісу та спектр послуг SAT?


Адресний обслуговування SAT - це затребувана послуга, яка має на увазі виїзд за вантажем на склад відправника і його доставку до дверей одержувача. Даний сервіс охоплює клієнтів більш ніж в 500 населених пунктах по Україні.

Супутні послуги компанії здатні допомогти у вирішенні різноманітних завдань, як при відправці, так і при отриманні. Серед яких:
- спуск/підйом вантажу на поверх;
- повернення піддонів і документів;
- заборона на видачу вантажів та багато іншого.

Представлений широкий асортимент пакувальних матеріалів для додаткової упаковки вантажів в залежності від формату.

Вантажоперевезення по Україні здійснюються за 24-48 годин. Для транспортування вантажів використовуються автомобілі з вантажопідйомністю від 1,5 до 20 тонн, здатні доставити довгі та об'ємні вантажі.

SAT- надійний партнер в сфері вантажоперевезень, з яким вигідно мати довгострокові відносини. Наша команда фахівців позбавить Вас від турбот самостійної організації автоперевезення по Україні і зробить доставку збірного вантажу по Києву та іншим населеним пунктам до одержувача.

Транспортуйте з нами і можете бути спокійні - Ваш вантаж в надійних руках професіоналів!