UA

Вантажоперевезення - Житомир

Графік роботи відділень SAT у жовтні

Відділення
Адреса
Контакти

Будні дні: 09:00-18:00

Субота: 09:00-14:00

Вантажні перевезення Житомир здійснюються багатьма транспортними компаніями, проте тільки в "SAT" можна отримати максимальні можливості недорого і з вищим рівнем сервісу і якості. Вантажоперевезення Житомир здійснюються ефективно, завдяки власному автопарку, де є транспортні засоби з різною вантажопідйомністю і потужними технічними характеристиками.

Як працює компанія "SAT" в Житомирі

Перевезення в Житомирі нашою компанією заслужили величезну популярність і поширеність, на разі відмінних умов і ряду переваг. Професійна команда прекрасно співпрацює вже не один рік разом, починаючи від водіїв, які мають досвід перевезення вантажів, продовжуючи диспетчерами, логістами та іншими фахівцями.

Кожен бажаючий може сміливо звертатися до нас для здійснення перевезення будь-яких видів вантажів на ближні або далекі відстані. Диспетчери допоможуть підібрати оптимальний транспорт, тариф і визначать вигідний маршрут з повним переліком послуг. Багато в чому саме персонал має дуже важливе значення, адже за допомогою досвіду, вмінь і знань, надається максимальна ефективність і безпека при транспортуванні, а також навантаження та розвантаження. Також, завдяки цьому забезпечується швидкість і надійність, особливо з крихкими, дорогими речами і небезпечними вантажами.

Позитивні сторони вантажоперевезень

Головними перевагами вантажоперевезень нашою компанією можна виділити наступні:

  1. сумлінність і чесність - основні принципи успішної роботи, які забезпечуються на всіх етапах виконання транспортування. "SAT" завжди дбає про клієнтів, незалежно від суми замовлення, враховуючи побажання і вимоги, щоб все відбулося на найвищому рівні;
  2. особистий і величезний автопарк - сучасні моделі вантажівок з потужними технічними характеристиками, які дозволяють перевозити вантаж будь-якого виду, ваги та габаритів на різні відстані оперативно і швидко. Крім машин з великою вантажопідйомністю, є досить мікроавтобусів і мінівенів, завдяки яким доставка можливо прямо до дверей;
  3. відмінні тарифи - довгий час роботи на ринку вантажоперевезень дозволило знайти величезний досвід і визначити найбільш комфортні тарифи, які складаються з обраного автомобіля і часу, витраченого на перевезення.

Позитивних сторін можна виділити ще більше, але і так зрозуміло, що співпраця з перевіреною і надійною транспортною компанією допомагає відчути всю красу процесу.