UA

Вантажоперевезення - Умань

Графік роботи відділень SAT у жовтні

Відділення
Адреса
Контакти
ЧЕРКАСЬКА ОБЛАСТЬ
5
Вантажоперевезення Умань негабаритних вантажів вважаються складним і одним з найважчих видів перевезення, який вимагає досвіду і підготовки від фахівців, а також професіоналізму і точності на кожному етапі. Вантажні перевезення Умань великогабаритних і довгомірних вантажів відрізняються трудомісткістю, а також ретельно плануються логістами, вимагаючи дозволу від спеціальних органів.

Особливості негабаритних вантажів

Наша компанія "SAT" має висококваліфікованих співробітників, які мають якісну профільну підготовку, здійснюючи перевезення Умань вантажу будь-якої складності недорого і ефективно, порівняно з іншими видами транспортних засобів. Для перевезення вантажів Умань негабаритних, потрібно спеціальні умови, тому як дані об'єкти мають нестандартні габаритами зі збільшеною масою або довжиною.

Негабаритним вважається вантаж з розмірами, що перевищують більше 16 метрів в довжину, 4 метри у висоту і 2.5 метра в ширину. До таких відносяться:

1. спеціальна техніка та обладнання для промислових цілей - крани, бульдозери;

2. залізобетонні і металеві конструкції, труби і балки;

3. будівельна техніка;

4. водний транспорт;

5. сільськогосподарська техніка.

Підготовчі роботи до транспортування

Наша компанія "SAT" завжди ретельно відноситься до будь-якого перевезення товарів, незалежно від її габаритів і вартості, тому як цінує кожного клієнта, вимоги та побажання. В першу чергу потрібно на високому рівні розпланувати транспортування, після чого вже виконувати завдання. Планування передбачає:

1. огляд вантажу фахівцями, який слід перевозити, з визначенням особливостей і параметрів;

2. вибір способу транспортування, а також максимально підходящого транспортного засобу, під масу, розміри і умови перевезення;

3. створення оптимального маршруту, з урахуванням всіх особливостей, які будуть зустрічатися на шляху;

4. формування схеми розташування і фіксації вантажу, разом з проведенням навантажувальних і розвантажувальних робіт;

5. оформлення потрібних документів та отримання дозволів, у разі потреби.

При транспортуванні негабаритних вантажів потрібне забезпечення оптимальної безпеки, а також великий досвід роботи водіїв у проведенні подібних операцій на найвищому рівні. Перед здійсненням транспорт проходить перевірку, а вантаж оглядається на предмет надійності фіксації.