UA

Вантажоперевезення - Тернопіль

Відділення
Адреса
Контакти

Будні дні: 09:00-19:00

Субота: 09:00-14:00

ТЕРНОПІЛЬСЬКА ОБЛАСТЬ
2
Теребовля
Тернопіль
Вантажоперевезення Тернопіль автомобільним транспортом використовуються для перевезення габаритних і негабаритних вантажів, які відрізняються розмірами і особливостями транспортування. Вантажні перевезення Тернопіль негабаритного вантажу здійснюються за допомогою спеціального транспорту, тому як дані предмети перевищують стандартні допустимі параметри, які встановлені правилами.

Негабаритні вантажі: види і особливості

Велика кількість перевезення вантажів Тернопіль негабаритних здійснюються при комплексній роботі професійних фахівців, а також відповідної техніки, тому недорого дані предмети транспортувати навряд чи вийде. Основними видами виділяються наступні перевезення Тернопіль:

1. вантажі з великими габаритами, що перевищують загальноприйняті стандартні розміри;

2. довгомірні - перевищують показники довжини, виступаючи більш ніж на два метри від заднього борту вантажівки;

3. важкі - перевищують показники навантаження на транспортний засіб в цілому або на одну вісь.

Послугами з транспортування негабаритних вантажів зазвичай користуються великі промислові підприємства, а також корпорації, які потребують перевезення різної техніки, пасажирського транспорту, човнів, яхт, катерів, а також металевих конструкцій. Тільки якісно продуманий процес, старанність і досвід персоналу зможуть на вищому рівні допомогти налагодити виконання завдань, які в більшості випадків бувають дуже складними і трудомісткими.

Що необхідно для транспортування негабаритних вантажів

Для здійснення правильної перевезення кращим чином підходять платформи з низькою рамою і трали. Також непоганим варіантом відзначаються напівпричепи, з можливістю передньої і задньої навантаження, і особливо з якісними видами фіксації вантажу на місці.

Для певного виду вантажу підбирається оптимальний транспорт - високим підійде низькорамна платформа, а важкі краще переміщати на багатоосьова причепі. Крім вантажівки слід правильно розпланувати маршрут, який найкращим чином допоможе легко і без проблем перевезти вантаж. Тому варто виділити наступні критерії, необхідні для транспортування:

1. висококваліфікований персонал;

2. досвідчені водії;

3. оптимально підібраний транспорт;

4. відмінне розміщення вантажу на причепі з міцною і надійною фіксацією.

Грамотні логісти нашої компанії продумають маршрут з професійним підходом, щоб впевнено і надійно перевезти вантаж, без проблем і перешкод.