UA

Вантажоперевезення - Прилуки

Графік роботи відділень SAT у жовтні

Відділення
Адреса
Контакти

Будні дні: 09:00-18:00

Субота: 09:00-14:00

ЧЕРНІГІВСЬКА ОБЛАСТЬ
3
Ніжин
Прилуки
Чернігів
Вантажні перевезення Прилуки є на даний момент найпопулярнішим, поширеним і затребуваним способом транспортування вантажів, займаючи понад 65% всіх вантажоперевезень. Вантажоперевезення Прилуки мають безліч істотних переваг, виділяючись швидкістю, зручністю, практичністю і надійністю, а практично всі послуги коштують недорого, особливо в порівнянні з іншими видами транспорту.

Переваги автоперевезень

Автомобільні перевезення Прилуки виділяються наступні переваги:

1. універсалізм - можливість перевезення будь-яких вантажів, незалежно від фізичного стану (рідкі, сипучі або тверді), розмірів, габаритів, а також швидкопсувних та небезпечних товарів. Професійні фахівці нашої компанії підбирають оптимальний для перевезення вантажів Прилуки транспорт, щоб не витрачати бюджет на транспортування порожнього повітря;

2. оперативність - відправка вантажу доступна в будь-який день тижня, без залежності від графіка або погодних умов;

3. маневреність - сучасні автомобілі мають гарну потужністю і технічними характеристиками, що дозволяють пересуватися по багатьом дорогам і невеликим бездоріжжя;

4. мобільність - вантаж доставляється в будь-яку необхідну точку, на далекі й близькі відстані.

При цьому здійснюється постійний контроль вантажу під час навантаження і розвантаження, а також протягом перевезення. З великого автомобільного парку можна підібрати найбільш відмінний транспорт, який дозволить виробляти доставку прямо до дверей одержувача.

Перелік основних послуг компанії

Компанія "SAT" успішно працює на ринку перевезень вже більше 15 років, тому знає і розуміє всі особливості ефективного транспортування, виконуючи замовлення різної складності. Головні послуги, які виконуються на вищому рівні:

1. перевезення стандартних вантажів і нестандартних, негабаритних, швидкопсувних, небезпечних;

2. страховка всіх предметів, незалежно від вартості і дальності маршруту;

3. здійснення перевезень прямо до дверей, дотримуючись обумовлені терміни перевезення;

4. правильне оформлення документації;

5. навантаження-розвантаження і раціональне розміщення вантажу по фургону.

Одним з кращих переваг нашої компанії можна виділити професіоналізм і досвід персоналу, який допомагає кожному клієнту підібрати оптимальне рішення, що дозволяє заощадити і в найкоротші терміни здійснити доставку.