UA
0 800 30 99 09 Безкоштовна гаряча лінія

Вантажоперевезення - Нововолинськ

Відділення
Адреса
Контакти

Будні дні: 09:00-18:00

Субота: 09:00-14:00

ВОЛИНСЬКА ОБЛАСТЬ
4

Нововолинськ

Наша компанія надає якісні послуги з транспортних перевезень вантажів, володіючи широким особистим автопарком, професійним штатом досвідчених фахівців, які організовують вантажоперевезення на найвищому рівні вже досить довгий час. Для Нововолинська, як і для інших міст України, потрібні швидкі, надійні і безпечні вантажні перевезення, щоб з'єднати промислову сферу зі споживачами, надаючи хорошу продукцію в обумовлені терміни.

Негабаритні та великовагові вантажі

Особливе місце в транспортуванні вантажів відводиться негабаритним і великоваговим вантажів. Перші є вантажами, які перевищують розміри наступних габаритів, встановлених законодавством:

1. ширина - від 2.65 метрів;

2. висота від дороги - від 4 метрів;

3. загальна довжина більше 22 метрів.

Що стосується великовагових вантажів, то тут все залежить від фактичної маси, яка разом з вантажівкою превишает38 тонн, а також даний параметр розраховується від навантаження на вісь автомобіля: для одиночної, здвоєною і побудованої осі показник становить 10, 16 і 22 тонни відповідно.

Також при здійсненні перевезення в Нововолинськ негабаритних і великовагових вантажів необхідно узгодити умови та отримати спеціальний дозвіл у різних служб, ніж наші фахівці зможуть допомогти всім замовникам, які потребують подібного роду транспортуванні. При збільшеній ширині і довжині транспортного засобу, буде потрібно угоду з патрульної поліцією.

Переваги для вантажоперевезення Нововолинськ автомобільним транспортом

Якщо потрібні перевезення вантажів в Нововолинську, слід звернутися в спеціальне відділення нашої компанії або оформити послугу через мобільний додаток SAT, випущене на популярні платформи iOS і Android.

Переваги і вигоди вантажоперевезень значні:

1. велика швидкість виконання;

2. мобільність і маневреність автомобільного транспорту допомагає доставити товари в будь-яку точку Нововолинська;

3. можливість відправляти різні види вантажу в оптимально підібраних фахівцями транспортних засобах, без серйозних переплат за перевантаження;

4. прийнятна вартість.

Широкий автопарк нашої компанії доставить вантаж в будь-яку точку, де є автомобільні дороги, з можливістю транспортування прямо під двері одержувача відносно недорого, що дуже комфортно і не вимагає витрат часу на отримання посилки у відділенні, а оплатити послуги можна з мобільного додатка.