UA

Вантажоперевезення - Ніжин

Відділення
Адреса
Контакти

Будні дні: 09:00-18:00

Субота: 09:00-14:00

ЧЕРНІГІВСЬКА ОБЛАСТЬ
3
Автомобільні вантажні перевезення Ніжин є затребуваним способом транспортування, який володіє величезною кількістю переваг, недорого коштує і пропонує відмінні можливості для транспортування вантажу. Сучасні автомобілі мають відмінні технічні характеристики, потужність і різну вантажопідйомність, що робить перевезення Ніжин ефективними, завдяки раціональному підбору вантажівки.

Варіанти і особливості автоперевезень

Вантажоперевезення Ніжин компанією "SAT" здійснюються на найвищому рівні вже більше 15 років, за які ми встигли налагодити оптимальні маршрути і методи транспортування, які покращуємо з кожним роком, звертаючи увагу на сучасні розробки і нові методики. Професійний штат співробітників допомагає виконати перевезення вантажів Ніжин швидко і якісно, ​​не втрачаючи час і з максимальною економією фінансових коштів.

Основні варіанти організації транспортування:

1. від складу до складу - відправка відбувається зі складу компанії перевізника на розподільні точки, які розташовуються поблизу одержувача;

2. зі складу до дверей - вантаж транспортується на склад, перевантажується і доставляється за обумовленим адресою;

3. від дверей до дверей - дуже вигідний і комфортний варіант, тому як одержувачу не потрібно нікуди ходити, а просто чекати доставки будинку.

Всі вищевказані варіанти здійснюються нашою компанією максимально швидко і якісно.

Види перевезень та логістичні основи

Типів вантажів для транспортування виділяється велика кількість, але в основному їх можна розділити на такі види:

1. генеральні - габаритні, негабаритні, швидкопсувні та інші;

2. збірні - невеликі і середні розміри товарів, збираються від декількох відправників і відправляються в одному напрямку.

При замовленні транспортування, яка здійснюється автомобільним транспортом, наші фахівці прокладають індивідуальний маршрут, а також пропонують найбільш підходящий вантажівка для виконання перевезення. Основними факторами, які становлять логістичну основу, необхідну для транспортування, виділяються: тип і особливості вантажу, габарити, розміри, обсяги, напрям, відстань, терміновість доставки, а також погодні умови і необхідні додаткові послуги.

У нашій компанії всі фактори враховуються, що дозволяє надати найвищий сервіс і рівень виконання завдань різної складності оперативно і якісно.