UA

Вантажоперевезення - Львів

Графік роботи відділень SAT у жовтні

Відділення
Адреса
Контакти

Будні дні: 09:00-19:00

Субота: 09:00-14:00

Вантажні перевезення Львів є складним механізмом, який потребує налагодженої і професійної роботи на всіх етапах виконання завдань, що призведе до максимально позитивного ефекту. Вантажоперевезення Львів компанією "SAT" здійснюються недорого, завдяки власному автопарку, висококваліфікованим фахівцям і успішному досвіду роботи на ринку більше 15 років.

Які основні послуги надаються компанією "SAT"

Наша компанія має в розпорядженні величезний автомобільний парк, який складається з машин з різною вантажопідйомністю, що дозволяє підібрати оптимальний варіант для перевезення вантажів Львів будь-якої складності. Це не тільки багатотонні фури, але також і мікроавтобуси, пікапи і мінівени, завдяки чому поставка доступна навіть до дверей замовника.

Все це доповнюється високим сервісом, вигідними тарифами, оптимальними пропозиціями і швидким виконанням, щоб надати перевезення Львів в кращому світлі і з максимальним комфортом для замовника. Ми впораємося з крихким, габаритним, цінним, нестандартним, які швидко псуються і небезпечним вантажем досить легко і щоб виконувати всі умови транспортування.

Крім того, послуги складаються також і з таких видів:

  1. переїзд на інше житло, офіс;
  2. транспортування будівельних матеріалів;
  3. перевезення цінних вантажів і дорогих товарів;
  4. габаритні і нестандартні предмети;
  5. поставка техніки, обладнання, апаратури.

Також здійснюється популярна останнім часом послуга збірних доставок і на високому рівні виконується транспортування швидкопсувних і небезпечних вантажів.
переваги компанії.

Серед безлічі вигод і переваг нашої компанії, можна виділити наступні переваги:

  1. великий і успішний період роботи на ринку вантажоперевезень;
  2. власний автомобільний парк, що складається з машин різної вантажопідйомності і потужності;
  3. оперативність і пунктуальність - все перевезення здійснюються вчасно і без зайвих затримок, завдяки продуманим логістичним схемам і оптимально підібраному транспорту.

Техніка завжди знаходиться в справному стані, перевіряються всі системи і механізми перед кожним виїздом, щоб уникнути неприємних ситуацій в дорозі. При необхідності надається команда фахівців для навантаження \ розвантаження, щоб поліпшити комфорт і позбавити замовника від зайвих проблем при пошуку бригади вантажників.