UA

Вантажоперевезення - Фастів

Графік роботи відділень SAT у жовтні

Відділення
Адреса
Контакти

Будні дні: 09:00-18:00

Субота: 09:00-14:00

Вантажні перевезення Фастів є дуже відповідальним і складним процесом, який допомагає багатьом людям і підприємствам недорого, швидко і ефективно транспортувати різноманітні матеріали і продукти на короткі, а також далекі відстані. Втім, вартість залежить від виду вантажу та його особливостей, разом з кілометражем, з урахуванням деяких факторів.

Особливості роботи транспортної компанії "SAT"

Наша компанія вже більше 15 років здійснює перевезення вантажів Фастів і повністю розбирається у всіх аспектах транспортування. Важливою перевагою виділяється власний, величезний автопарк, де є вантажівки з різною вантажопідйомністю і потужними технічними характеристиками. Доповнює можливості транспортних засобів і досвідчений, висококваліфікований персонал: логісти, диспетчери, водії та інші фахівці, які разом представляють злагоджений колектив, готовий до виконання завдань будь-якої складності.

Зв'язавшись з нашими менеджерами, кожен зможе отримати високий сервіс, а також оперативне вирішення проблем. Представники диспетчерської служби з радістю проінформують і порадять клієнтам найкращі та вигідні пропозиції, підберуть необхідний для перевезення у Фастів транспорт, а також владнають питання з документацією. Також можна дізнатися всі тарифи і розцінки, щоб знати на що розраховувати при складанні бюджету на витрати.

Послуги, що надаються

Вантажоперевезення Фастів компанія "SAT" надає в будь-якому вигляді, незалежно від складності, габаритів і маси вантажу. За допомогою професіоналів, кожен клієнт зможе без проблем і зусиль переїхати на іншу квартиру або привезти матеріали для будівництва.

Тому можна всі послуги розділити на наступні:

  1. переїзд - комплексна робота з організації зміни місця розташування;
  2. транспортування цінних речей, антикварних предметів і документів - обов'язкове страхування кожного товару, максимально правильне розташування в фургоні, а також можливе супровід на будь-яку відстань;
  3. перевезення меблів в зібраному або розібраному вигляді - потужності і місткості транспортних засобів буде достатньо для перевезення великих шафів, столів та інших предметів;
  4. будматеріали - перевозяться необхідні матеріали і сировина, а для кращої ефективності та економії можливий вивіз сміття.

Головною перевагою компанії "SAT" виділяється найвищий сервіс, спрямований на досягнення комфорту клієнта.