UA

Вантажоперевезення - Чернівці

Графік роботи відділень SAT у жовтні

Відділення
Адреса
Контакти
ЧЕРНІВЕЦЬКА ОБЛАСТЬ
1
Чернівці
Автомобільні вантажні перевезення Чернівці - це найкращий спосіб для доставки будь-яких видів матеріалів, техніки, апаратури, меблів і цінних речей на високому рівні безпеки і надійності, а також недорого, в порівнянні з іншими видами транспорту. Вантажоперевезення Чернівці компанією "SAT" здійснюються для всіх вантажів без винятків, чому супроводжує величезний автопарк сучасних вантажівок з великою вантажопідйомністю та потужними технічними характеристиками.

Види вантажівок і причепів

Стандартними транспортними засобами для перевезення Чернівці є бортові автомобілі, фургони, а також тягачі, до яких приєднуються наступні види причепів:

1. причепи - бортові, причепи, напівпричепи, ізотермічні, рефрижератори;

2. напівпричепи - до основних видів причепів додаються також трали, платформи, цистерни.

Крім того, перевезення вантажів Чернівці можуть здійснюватися спеціалізованими причіпними конструкціями, які використовуються відповідно до назви - автовози, лісовози, контейнеровози і інші.

Залежно від вантажопідйомності автомобілі поділяються від 1 і менше до 25 тонн. Завдяки мінівенам, мікроавтобусів і пікапів є можливість кур'єрської доставки прямо під двері одержувача досить швидко і без проблем за маршрутними лініями.

Переваги автомобільної транспортування

У порівнянні з іншими видами транспорту, автомобільний володіє маневреністю і мобільністю, забезпечуючи доставку вантажу будь-якої конфігурації. Кораблі, поїзди і літаки в свою чергу не обходяться без допомоги вантажівок, що є важливістю, тому як аналогів поки товарів для автомобільних перевезень немає і не прогнозується.

Крім того, варто виділити такі переваги:

1. мобільність - будь-який вантаж можливо перевозити прямо до дверей;

2. безпеку і надійність - використовується для перевезення меблів, обладнання, техніки та цінних речей;

3. прийнятні ціни - доступність і економічна вигідність перевезення вантажів на будь-яку відстань.

До переваг нашої компанії можна віднести також більше 15 років роботи в сфері вантажоперевезень, а також професійний персонал, здатний на вищому рівні забезпечити рішення для транспортування вантажу будь-якої складності. Сучасні автомобілі дозволяють досягати кращої ефективності і швидкості доставки, щоб кожен клієнт залишився задоволений і звертався до нас ще не раз.