UA

Вантажоперевезення - Чернігів

Відділення
Адреса
Контакти
ЧЕРНІГІВСЬКА ОБЛАСТЬ
3
Ніжин Прилуки
Чернігів
Автомобільні вантажні перевезення Чернігів надають безліч різних можливостей для транспортування різних видів вантажів з яких особливих умов вимагають швидкопсувні. Вантажоперевезення Чернігів товарів і продуктів харчування, які потребують підтримці певної температури, вологості та інших особливостей, вважаються досить складним завданням, але при співпраці з нашою компанією можна бути повністю впевненим у якісному, ефективному процесі.

Основні поняття

Завдяки потужним технічним характеристикам сучасних вантажівок, можна досить швидко і надійно здійснювати перевезення вантажів Чернігів на короткі і далекі відстані, недорого і якісно. Досвідчений персонал компанії допоможе забезпечити правильні умови не тільки для перевезення Чернігів, але також і при вантажно-розвантажувальних роботах і зберіганні в складських приміщеннях.

Виділяються наступні класи швидкопсувних товарів, в залежності від необхідних умов:

1. заморозка - продукція, яка б вимагала температурі нижче 6 ° C;

2. охолоджені товари - необхідність температурного режиму від -6 до 0 ° C;

3. охолоджуються - протягом усього перевезення важливо зберігати показники від 0 до + 15 ° C максимум;

4. необхідні постійної вентиляції і певної температури, яка встановлюється замовником.

додаткові особливості

Наша компанія "SAT" займається перевезенням будь-яких видів товарів, за допомогою великого автомобільного парку, де представлені фургони з якісним холодильним обладнанням. При обробці замовлення, фахівці оформляють необхідні документи, які містять крім товарно-транспортної накладної та подорожнього листа, такі папери:

1. сертифікати якості вантажу, що перевозиться;

2. листи перевірок температури і вологості в фургоні.

Крім правильно оформленої документації, вимоги для ефективного транспортування швидкопсувних товарів визначають і правильну упаковку з тарою, яка повинна бути чистою, сухою і без гострих кутів, здатних пошкодити вантаж. Кращим рішенням для перевезення вважається пластмасова або дерев'яна тара, а також набирають популярності вироби з харчової нержавіючої сталі.

Фахівці нашої компанії ретельно підбирають транспорт і упаковку для транспортування, перевіряючи товари перед перевезенням. Не підлягають перевірці продукти в герметичній упаковці, тому що вони знаходяться в необхідному вигляді, не вимагаючи додаткової пакування.