UA

Вантажоперевезення - Черкаси

Графік роботи відділень SAT у жовтні

Відділення
Адреса
Контакти
ЧЕРКАСЬКА ОБЛАСТЬ
5
Вантажоперевезення Черкаси автомобільним транспортом надають максимальні можливості, на увазі потужності вантажівок, маневреності та мобільності, а коштують послуги відносно недорого, в порівнянні з поїздами, кораблями і літаками. Особливо ефективно здійснюються перевезення Черкаси швидкопсувних вантажів, які вимагають особливих умов зберігання і перевезення.

Види швидкопсувних товарів :

Вантажні перевезення Черкаси швидкопсувних вантажів є дуже трудомістким і відповідальним процесом, який вимагає суворого дотримання температурного і повітряного режимів, а також підтримки потрібного рівня вологості. Також не варто забувати про те, що такі перевезення вантажів Черкаси занадто обмежені за часом, тому як термін придатності невеликий, відповідно при затягуванні транспортування період на реалізацію зменшується.

Звертаючись в нашу компанію "SAT" таких проблем не виникає, тому як професійні фахівці ретельно планують маршрут, а досвідчені водії на високому рівні, швидко і якісно доставляють вантаж вчасно.

Швидкопсувні товари можна розділити на такі:

1. продукти харчування тваринного або рослинного походження;

2. перероблені продукти, заморозка;

3. мальки риб, ікра;

4. медичні препарати;

5. живі рослини і квіти.

Правила транспортування

Для перевезення вантажів, що вимагають особливий догляд і умови, застосовуються теплоізольовані причепи або рефрижератори, які дозволяють забезпечити потрібну температуру, протягом всієї поїздки. Сучасні технології надають також певні моделі контейнерів, де можна регулювати вологість і стан повітря, що важливо для деяких груп товарів.

Особливості теплоізолюючих фургонів:

1. ізотермічні причепи - дозволяють зберігати певну температуру протягом деякого часу і використовуються в основному на невеликі відстані;

2. рефрижератори - причепи обладнуються холодильним обладнанням, яке допомагає розширити діапазон температур і дозволяє перевозити швидкопсувні товари на далекі відстані.

Компанія "SAT" має прекрасний і великий автопарк, де є сучасні і потужні вантажівки, а також безліч причепів та інших видів фургонів для забезпечення якісної та ефективної перевезення на будь-яку дальність маршруту.

Висококваліфікований персонал має достатній досвід роботи, щоб розпланувати, організувати і виконати все на вищому рівні.