UA

Вантажоперевезення - Боярка

Графік роботи відділень SAT у жовтні

Відділення
Адреса
Контакти

Будні дні: 09:00-18:00

Субота: 09:00-14:00

Вантажні перевезення Боярка провідної української транспортною компанією "SAT" - це комплекс якісних послуг, які здійснюються недорого широким автомобільним парком, де є потужні транспортні засоби з різною вантажопідйомністю. Останнім часом, перевезення Боярка завоювали особливу популярність, на увазі величезної кількості переваг і достоїнств, а також наданих можливостей для транспортування.

Які види вантажу можна перевозити

Вантажоперевезення Боярка припускають використання певного виду вантажівки, який найбільш кращим чином підходить для певних особливостей вантажу. Саме автомобільний транспорт на даний час вважається найбільш зручним і вигідним, незалежно від габаритів, ваги та особливих умов перевезення вантажів Боярка, обганяючи по можливостям потяги і літаки.

Основні види вантажу, що перевозяться:

  1. за фізичним станом - сипучі, газоподібні і рідкі;
  2. з вимогою спеціальних умов перевезення - швидкопсувні, небезпечні;
  3. габаритні і негабаритні;
  4. збірні.

Для транспортування сипучих, газів і рідин використовуються спеціальні цистерни та резервуари, які допускають перевезення, завдяки герметичності і стійкості матеріалів до різних впливів. У деяких варіантах встановлюється додаткове охолодження, щоб дотримувати необхідний температурний режим.

Для перевезення габаритних і нестандартних вантажів використовуються спеціальні платформи, так як і для транспортування автомобілів. Якщо потрібно перевезти тендітні і дорогоцінні речі, можна скористатися супроводом конвоїра, а предмети додатково і надійно закріпити спеціальними фіксаторами.

Чому саме компанія "SAT"?

Наша транспортна компанія працює вже більше 15 років і за цей час змогла зробити собі відмінну репутацію, завдяки прекрасній роботі і високому сервісу. Ми піклуємося про кожного клієнта і перевезений товар, незалежно від його вартості і габаритів.

Серед основних переваг можна виділити:

  1. відмінна команда логістів, диспетчерів і водіїв;
  2. професіоналізм і досвід персоналу;
  3. сучасний, потужний і продуктивний автомобільний парк;
  4. безпеку, надійність і швидкість вантажоперевезень.

Перевезення вантажів забезпечується на близькі відстані по місту, а також на далекі міжміські з'єднання. Досвідчені фахівці спланують і організують маршрут з наданням вигоди у фінансовому плані і з високою ефективністю виконання.