Персональний кабінет
15.04.2019 15:26:50

Персональний кабінет

Персональний кабінет "ТК" САТ "- це зручний on-line сервіс компанії, що дозволяє оформляти накладні на вантаж самостійно, не залишаючи свого робочого місця.

Що таке «Персональний кабінет»?

«Персональний кабінет» дозволяє Вашим співробітникам самостійно оформляти накладні ТК «САТ» на відправку вантажів, перебуваючи на своєму робочому місці (на складі або в офісі). Товарно-транспортні накладні можна оформляти протягом всього дня в міру надходження замовлень від Ваших клієнтів-одержувачів і формування партій товару до відправки. «Персональний кабінет» дозволяє роздруковувати стікера зі штрих-кодом і відразу маркувати оформлений вантаж у Вас на складі. «Персональний кабінет» збільшує час прийому замовлень від Ваших клієнтів-одержувачів для оформлення та відправки їм вантажу в той же день. «Персональний кабінет» дозволяє передавати створені заявки на виїзд і товарно-транспортні накладні в операційну систему «ТК« САТ », а також отримувати інформацію про місцезнаходження вантажу з операційної системи. Використання «Персонального кабінету» є безкоштовним, здійснюється в on-line режимі. У «Персональному кабінеті» зберігаються всі створені Вами заявки і товарно-транспортні накладні за минулі періоди.
Для отримання доступу необхідно заповнити та надіслати форму перейшовши за посиланням https://www.sat.ua/api/registration/. Після чого, з Вами зв'яжеться менеджер і надасть всю інформацію щодо реєстрації. 

Переваги «Персонального кабінету»

  • Збільшення часу прийому заявок від Ваших клієнтів одержувачів для оформлення та відправки їм товару в той же день.
  • Скорочення часу на передачу вантажу до відправки водієві-експедиторові ТК «САТ», що дозволяє замовляти автомобіль доставки на більш пізній час.
  • Можливість редагувати дані в заявках на виїзд і товарно-транспортних накладних на протязі дня (до відправки даних в центральну базу).
  • Постійний і цілодобовий доступ про статус оформленого і відправленого вантажу.
  • Збереження історії та даних по всім створеним Вами заявками і товарно-транспортним накладним за попередні періоди.

Для підключення «Персонального кабінету» необхідно

  • Комп'ютер з операційною системою Windows
  • Вихід в Інтернет
  • Термопринтер для друку стікерів або звичайний лазерний принтер з можливістю друку на самоклеючому папері А4 формату

Як це працює?

Заявка на виїзд за вантежем
Відкриваючи для створення заявку на виїзд, в форму автоматично підтягуються Ваші дані як відправника внесені при реєстрації. Вам необхідно тільки додати інформацію про вантаж. Якщо Ви бажаєте розрахувати вартість доставки в пункт призначення, також вкажіть одержувачів вантажу.

Товарно-транспортна накладна
При створенні ТТН відправник (ваша компанія) вказується в формі автоматично. Необхідно заповнити всі поля, при цьому, якщо одержувач вже внесений в базу, всі його контактні дані підтягуються автоматично.
Сума по ТТН розраховується автоматично за вказаними параметрами вантажу.
При відправці накладної в центральну базу - виводяться на друк стікери для вантажу.

Заявка на доставку вантажу
Відкриваючи для створення заявку на доставку, в форму автоматично підтягуються ваші дані як відправника внесені при реєстрації. Вам необхідно тільки додати номер товарно-транспортної накладної, по якій Ви хочете замовити доставку.
Вантаж для відправки передається водію-експедитору ТК «САТ» разом з роздрукованої відомістю передачі вантажу, куди автоматично підтягуються всі створені ТТН.

Для отримання доступу необхідно заповнити та надіслати форму перейшовши за посиланням https://www.sat.ua/api/registration/. Після чого, з Вами зв'яжеться менеджер і надасть всю інформацію щодо реєстрації.

ЧИТАТИ ВСЕ