Міжнародна сертифікація ISO
11.06.2021 18:31:31

Міжнародна сертифікація ISO

Впровадження ISO 9001:2015

У вересні 2020 року компанія SAT отримала міжнародний сертифікат ISO 9001:2015.

Це найпопулярніший в світі стандарт, на базі якого в організації створюється система менеджменту якості та потім проводиться її сертифікація.

Розповідаємо, як це на нас вплине та які зміни на краще відчують наші клієнти у найближчому майбутньому.

Наш шлях до ISO 9001: 2015

Робота над проєктом по впровадженню системи менеджменту якості та проходження сертифікації тривала більше року. До зовнішнього аудиту ми готувалися заздалегідь і провели внутрішні аудити, як того вимагає стандарт. Сертифікацію SAT проводила компанія “SGS Україна” (штаб-квартира в м. Женева, Швейцарія).

Що дає ISO 9001:2015 нашим клієнтам?

Для клієнтів робота з сертифікованої компанією SAT означає, що вони отримають 100% відповідність своїм очікуванням щодо якості.

1. У SAT значно скорочуються витрати та перевиробництво й підвищується ефективність внутрішніх процесів на 15%. Зокрема, кількість неефективних операцій зменшується на 20%. Ми стали гнучкішими.

2. Раніше при розробці нових продуктів ми не проводили опитування клієнтів, тепер з впровадженням системи менеджменту якості ми аналізуємо попит. Це дозволяє від початку «влучати» в  очікування клієнтів, уникаючи неточностей і помилок.

3. Також в компанії поліпшений процес аналізу та збору пропозицій клієнтів. Міжнародна сертифікація дозволить SAT підвищити ефективність обробки звернень, пропозицій та скарг клієнтів, що надходять будь-яким зручним їм способом. Такий підхід допомагає нам бути максимально клієнторієнтованими і будувати довгострокові відносини.

SAT – професійна логістика для бізнесу.
ISO actual.jpg

ЧИТАТИ ВСЕ