відгуки сат

Вiдгуки

Послугами з перевезення вантажів Транспортної компанії SAT користується все більше українців і кількість вдячних клієнтів з кожним разом збільшується. Ми поважаємо і шануємо наших клієнтів, тому, з вашою допомогою, удосконалює свою роботу. Ми вдячні всім Вам, за відгуки про нашу роботу!


Сергій, ТОВ «Алюмікс Україна»
"Хочу подякувати співробітникам РСП Дніпропетровськ №1, за якісну роботу та допомогу".

А.А.Павленко, ТОВ «Кайрос-Харків»
"Висловлюємо щиру подяку вашій компанії за професіоналізм, порядність, зручність в роботі, яку зустрічаємо протягом декількох років співпраці, зокрема дякуємо Запорізькому представництву за хорошу і надійну роботу. Також дякуємо відділу доставки Запорізького представництва за високий професіоналізм, доброзичливість і оперативність у вирішенні виробничих питань ".

Керівник відділу продажів ручного ПТО Шешенка Сергій, ТОВ «Компанія Ітера»
"Добрий день. Отримував вантаж в відділенні №1 в м Харків і забув паспорт. Питання з документами було вирішено дуже оперативно, мені запропонували отримати товар по скан-копії паспорта, яку вислали з мого офісу на вказану електронну адресу. Вся процедура зайняла не більше трьох хвилин. вантаж був отриманий мною вчасно. Висловлюю щиру подяку співробітникам ТК SАТ за виявлену кмітливість, а оператору Уляні за високу якість обслуговування. Величезне спасибі за якісний європейський сервіс, який вигідно відрізняє Вашу організацію. Колектив ТОВ "Компанія Ітера" бажає успіхів і процвітання Вашої організації ".

Наталя, ТОВ «Вінницький агрегатний завод»
"Подяка співробітникам в РСП Вінниця, Форманчук Роману Миколайовичу і Кобилко Оресту Ігоревечу за хорошу роботу і ввічливе поводження з клієнтами".

Костянтин Домінікович, Агросервіс СВ ТОВ
"Хочу подякувати працівникам РСП Житомир, за якісне обслуговування клієнтів».

Роман, Промстандарт ВК ТОВ
"Спасибі працівникам компанії SAT в РСП Житомир за хорошу роботу. Зокрема, за те, що товар згідно з накладною на вантаж 999281182 був доставлений в зазначений термін, все швидко, якісно, ​​без проблем".

Андрій, ФОП Борисенко
"Доброго дня. Хочу висловити подяку ТОВ" ТК "САТ", за швидке і якісне надання послуг з перевезення вантажів ".

Зінаїда, ТОВ «Сучасні Електротехнічні Технології»
"Висловлюю подяку бригадиру складу Київ №2 Кубран М.А. за якісне надання допомоги в завантаження / розвантаження товару при прийомі вантажу".

Карпенко Володимир Петрович
"Хочу подякувати водію SAT РСП Дніпропетровськ Сліпенку Е.Ф. за оперативну роботу і якісно наданий сервіс за послугою доставки вантажу по 067000114 ННВ".
ЧИТАТИ ВСЕ