доставка поштою

Поштові перевезення

Поштові перевезення, як один із способів доставки малогабаритних посилок з одного населеного пункту до іншого, користуються великою популярністю серед мешканців України.

Вони мають ряд переваг - невелика вартість, зручність відправки та отримання у найближчому пункті, мінімальний ризик. Однак, доставка поштою між містами по Україні займай велику кількість часу та не завжди приходить точно у термін, коли Вам це необхідно. Крім цього, через обмеження ваги та об'єму посилки, за так званий "не формат", сума оплати за поштові перевезення досить велика. 

Тому, все більше людей звертаються до спеціальних транспортних компаній при появі необхідності у відправці посилок по Україні.

Якість обслуговування, швидкість доставки, прозоре ціноутворення та доступні ціни - от що вирізняє компанію SAT серед усіх гравців ринку поштових перевезень.

Клієнти компанії мають змогу замовити виїзд машини на свій склад або офіс. Доставка посилок здійснюється не тільки на одиному із більше ніж 100 складів компанії, а також й до двері отримувача.

Доставка поштою із SAT - просто, зручно та вигідно!   
ЧИТАТИ ВСЕ