Перевезення вантажів — послуги та ціни

Коли вага вантажу недостатня для того, щоб повністю завантажити Вашу машину та його перевезення стає для Вас проблемою, Ви можете скористатися послугами компанії SAT. У нас немає обмежень під час прийому вантажів, тому доставка по Україні стає більш вигідною з економічної точки зору при невеликій вазі або об’єму відправлення.

З нашою компанією Ви можете здійснювати продаж товарів у будь-якому місті України, бо доставку вантажів буде виконано якісно та швидко. Це особливо важливо для промислових товарів, що поставляються на замовлення і які мають вибірковий попит.

Ми готові надати своїм клієнтам найвищу якість в обслуговуванні за доступнимі цінами:

Перевезення вантажів по Україні від 5 грам до 20 тонн в найкоротші терміни.
Мережа підрозділів у 80 містах забезпечує високий рівень сервісу та додаткові послуги кожному клієнту. Доставка вантажів здійснюється більше ніж у 500 обласних та районних центра за 24–48 годин.

Тарифи на перевезення вантажів між містами України

Довідник тарифних зон

Послуги "Виїзд на склад відправника" і "Доставка за адресою одержувача" можна замовити в залежності від типу:

 - "Виїзд/Доставка Вчасно"  - послуга передбачає виїзд за вантажем або доставку у точно домовлений час.  

- "Виїзд/Доставка Експрес"  - послуга передбачає виїзд за вантажем або доставку у протягом однієї години з момента оформлення замовлення.

- "Виїзд/Доставка Нічний"  - послуга передбачає виїзд за вантажем або доставку з 19:00 до 9:00 згідно до маршрута руху транспорту служби доставки.  
Перевезення вантажу стане більш швидким та зручним, коли Вам не потрібно самостійно доставляти вантаж на склад нашої компанії. Для цього Ви можете оформити заявку на послугу «Виїзд на склад відправника».

«Доставка вантажів до дверей одержувача» здійснюється у зручне для нього місце та час, що дозволить уникнути витрат часу та сил Ваших партнерів при отриманні в іншому місті.

ON-LINE відстаження статуса вантажу на сайті

Прозорість та легкість розрахунку вартості перевезення по Україні

ON-LINE розрахунок вартості
Укладання в поліпропіленовий мішок зі стяжкою

Стягування вантажу поліпропіленовою стяжкою

Укладання вантажу в гофроящик

Стретчування плівкою

Повернення документів

Повернення піддонів

Палетування вантажу щільною стретч-плівкою, що захищає вантаж від зовнішніх впливів

Підйом вантажу на поверх

SMS-повідомлення одержувачу про прибуття вантажу на склад видачі (надається безкоштовно при оформленні накладної на вантаж).

Перевезення вантажу відбувається після оголошення його цінності. Вона складає біля 0,6% від загальної вартості вантажу, задекларованої відправником.

Безкоштовне зберігання вантажу протягом 5 днів з моменту прибуття вантажу на склад у місто одержання , враховуючи вихідні та свядкові дні.

Безкоштовне розвантаження та завантаження автомобіля клієнта на території SAT.

Компанія SAT надає можливість доставити документи до будь-якого міста України. 
Перевезення документів здійснюється у фірмовому кур'єрському пакеті, що дозволяє контролювати цілісність Вашої відправки. Ми надаємо усі необхідні умови для того, щоб цінний вантаж зберігався у повній безпеці та конфіденційності.
Термінова доставка документів - зручна послуга компанії SAT із перевезення важливої документації Вашим партерам та клієнтам.


ЧИТАТИ ВСЕ