Участь компанії SAT у виставці Agroport 2018
08.05.2018 14:07:25

Участь компанії SAT у виставці Agroport 2018

Логістична компанія SAT взяла участь у міжнародній Агропромисловій виставці Agroport 2018, яка проходила 19 - 21 квітня у Львові.

AGROPORT West Lviv 2018 - бізнес-майданчик, де збираються однодумці аграрного сектора.

На виставці були представлені новинки сільськогосподарської техніки та обладнання, продуктивні види посівних культур, а також були представлені рішення для підвищення продуктивності сільського господарства. В рамках виставки було проведено комплексний агропромисловий форум, який був спрямований на вирішення завдань у сфері сільського господарства.

Співробітники компанії SAT взяли активну участь у ході виставки і налагодили ефективну комунікацію з відвідувачами та учасниками. Для компанії виставка стала не тільки можливістю заявити про себе широкій аудиторії, а й допомогла налагодити нові корисні зв'язки як з національними, так і зарубіжними представниками сільськогосподарського бізнесу.

Основні цілі компанії SAT спрямовані на надання якісних послуг своїм клієнтам, укладання довгострокових контрактів і розвиток бізнесу в області транспортної логістики. Серед усього асортименту пропонованих товарів і послуг, кожен зміг підібрати для свого бізнесу найоптимальніші та вигідні рішення. Насичена ділова програма, за участю офіційних осіб, а також фахівців галузі, допомогла налагодити партнерські відносини, укласти вигідні контракти. Важливою подією форуму стала зустріч Президента Петра Порошенка, під час робочого візиту до Львівській області.

«Ми повинні повернутися обличчям до фермера, тому що фермер - це людина, яка годує Україну», - зазначив Петро Порошенко під час виступу на форумі і додав, що українські сільгоспвиробники мають широкі можливості для виходу зі своєю продукцією на ринки європейських країн.
ЧИТАТИ ВСЕ