SAT впроваджує миттєвий обмін документами
31.08.2020 11:57:10

SAT впроваджує миттєвий обмін документами

Шановні клієнти SAT!

  Інформуємо вас, що відтепер рахунки, акти виконаних робіт, договори та додаткові угоди від ТОВ «Транспортна компанія «САТ» надходитимуть за допомогою сервісу «Вчасно».

«Вчасно» - це легітимний спосіб миттєвого обміну документами онлайн для українських підприємств. Сервіс створений командою розробників, щоб зберегти наш час та гроші, а також врятувати спеціалістів від нудної роботи.

   Без сумніву, система обміну електронними документами є абсолютно безпечною. Підписання додаткового договору про перехід на електронний документообіг не є обов’язковим, адже відповідно до Законів України, електронні документи мають однакову юридичну силу з паперовими.
Прохання зареєструватися вже зараз за адресою www.vchasno.ua для того, щоб сповіщення про надходження документів надходили на правильний e-mail.

  Надсилання та підписання документів буде абсолютно безкоштовним для Вашої компанії за умови роботи через сайт "Вчасно". Для роботи потрібен лише доступ до мережі інтернет. Підписувати документи можна також з мобільного чи планшету в будь-який час.
Система працює без завантажень програми і оновлень, а тому дані захищено від вірусів. Всі документи зберігаються в хмарному архіві протягом законодавчо визначеного часу.

Як працюватиме електронний обмін документами?

1. Вже у вересні 2020р. наші бухгалтери сформують регулярний пакет документів і підпишуть його кваліфікованим електронним підписом (КЕП) за допомогою «Вчасно».

2. Сервіс миттєво надішле на e-mail адресу Вашого підприємства електронного листа. У листі ви отримаєте індивідуальне посилання на сторінку, де знаходяться електронні документи, що надійшли до вашої організації. Якщо у вашій компанії є інший фахівець, що займається підписанням документів, прохання надіслати йому листа, який Ви отримаєте від сервісу «Вчасно».

3. Перейдіть за посиланням, підтвердіть свій e-mail та отримайте доступ до сервісу «Вчасно» безкоштовно. З цього моменту ви зможете переглядати, коментувати, підписувати та відхиляти вхідні документи за допомогою свого КЕП. Важливо, при реєстрації у «Вчасно», вірно вказати e-mail фахівця, який буде отримувати сповіщення сервісу, переглядати та підписувати документи.

Долучайтесь до системи «Вчасно» разом з SAT!

ЧИТАТИ ВСЕ