08.10.2020 16:41:56

Компанія SAT - золотий партнер FMCG & Retail SCM Logistics Forum 2018

Для компанії SAT це вже не перший досвід підтримки профільних логістичних заходів. Перевезення є основою логістики, тому вантажовідправники завжди цінують можливість безпосередньо поспілкуватися з провайдерами логістичних послуг. Ну, а для транспортників, - це хороша можливість презентувати свій сервіс і дізнатися потреби ринку.
Транспортна компанія SAT більше 15 років займається вантажними перевезеннями по Україні, має уніфіковану мережу підрозділів в 90 містах, працює з будь-якими габаритами вантажів. Однією з її затребуваних послуг є адресна доставка і відправка, яка має на увазі виїзд за вантажем на склад відправника і доставку до дверей одержувача. Цей сервіс охоплює 500 населених пунктів по Україні. Доставка здійснюється за 24-72 годин (без врахування вихідних). Для транспортування використовуються автомобілі вантажопідйомністю 1,5-20 тонн, здатні доставити довгі та об'ємні вантажі.
На бізнес-конференції FMCG & Retail SCM Logistics Forum 2018 можна буде поспілкуватися з представниками компанії SAT і дізнатися про всі сервісах, що надаються компанією.

5 Липня 2018, Київ, вул. Смоленська, 31-33, Конференц-зал БЦ Compass FM
ЧИТАТИ ВСЕ