Компанії SAT 19 років: всі разом досягаємо бізнес-успіху!
21.09.2021 10:17:34

Компанії SAT 19 років: всі разом досягаємо бізнес-успіху!

Шановні Клієнти!

Сьогодні транспортній компанії SAT виповнюється 19 років. Для українського бізнесу це дійсно поважний вік.

Втім, ми пам’ятаємо, що SAT як стартап почалась з вибору: або побудувати компанію, яка пропонує бізнесу зразкову логістику, або й далі задовольнятися тим, що є на ринку. Ми обрали перший варіант.

Молода, амбітна та впевнена у собі SAT одразу взялась за замовлення, за які не бралися основні логістичні оператори України. Це були не тільки звичайні бізнес-вантажі, але й надскладні відправлення, вага або розміри яких відлякували інших гравців на ринку. Це віддзеркалювало наше раннє гасло: «Надпоштові можливості».

І ми не прогадали. З кожним наступним роком мережа збільшувалась. SAT досягнув визнання бізнес-ком’юніті та потрапив у трійку найефективніших підприємств у галузі «Діяльність автомобільного вантажного транспорту».

Як і у володінні іноземною мовою, головне було не зупинятись. У 2020-му ми зрозуміли, що хочемо бути корисними саме українському бізнесу. Тому змінили гасло з «Надпоштові можливості» на «SAT – логістика для бізнесу». І у цьому році ми презентували клієнтам новий зручний Особистий кабінет, користування яким суттєво економився час, та чат-боти у Viber та Telegram.

Ми росли, ставали кращими, вводили нові технології та докладали максимум зусиль, щоби вантажі українських підприємців ваш вантаж неушкодженими і вчасно діставались пункту призначення.

Нині SAT успішно працює у 140 містах України, загальна кількість відділень – 165. А, коли в світі та Україні зокрема панувала пандемія Covid-19, ми стали надійним логістичним партнером для тисяч підприємств, які потребували якісної та швидкої доставки вантажів до своїх клієнтів та складів.

Шановні клієнти SAT! Ми щиро дякуємо вам за довіру, підтримку та спільний бізнес-успіх! Ви - наша сила та вогник, який вже протягом 19 років супроводжує та вказує правильний шлях. Обіцяємо і далі продовжувати дивувати своїми можливостями, бути там, де ми вам потрібні, й працювати чесно та на совість!

SAT - ваша логістика для бізнесу!

ЧИТАТИ ВСЕ