Інтерв'ю з керівником агентського підрозділу у м. Вишгород
12.04.2018 17:41:30

Інтерв'ю з керівником агентського підрозділу у м. Вишгород

Хочемо поділитися з Вами історією відкриття одного з наших агентських підрозділів, а саме АП в Вишгороді.

Дане відділення було відкрито 15 грудня 2017 року. З першого місяця роботи представництво перевиконує плани продажів в півтора - два рази. Така ситуація закономірна, результат досягається завдяки чітко напрацьованим бізнес-процесам компанії і грамотному підходу до реалізації моделі просування відділення.

Власниками і ефективними керівниками є Однорог Євген Миколайович і Руденко В'ячеслав Миколайович. Маючи колосальний досвід роботи в логістичній сфері, партнери обрали компанію SАТ для інвестування своїх особистих коштів. Перед тим як зробити свій остаточний вибір, був проведений моніторинг пропозицій від декількох компаній, визначити найкращого допомогли ключові фактори: якість послуг, стабільність компанії, грошовий обіг, вигідні умови співпраці, бренд і впевненість у завтрашньому дні.

Нам вдалося поговорити з одним із керівників, а саме Однорогом Євгеном Миколайовичем.
Партнер розповів про основні чинники, які вплинули на результат, а також про колектив представництва.

У другому півріччі Євген Миколайович задумався про відкриття власного відділення в компанії SAT. Причиною того були успішність компанії і потенціал бізнесу, який міг би приносити хороший дохід не тільки для самого партнера, а й для компанії в цілому. Дану ідею прийняв відділ з розвитку агентської мережі та разом з Євгеном Миколайовичем були розглянуті можливі варіанти. Проаналізувавши ситуацію на ринку, вибір зупинився на місті Вишгород. При створенні і відкритті відділення власники зіткнулися з багатьма проблемами: пошук оптимального розташування складу, підбір персоналу, залучення клієнтів. У виборі складу зупинилися на території, максимально близькою до одного з конкурентів, що дозволило відразу повідомити про себе великій кількості потенційних клієнтів. Подальша активність в пошуку дозволила донести інформацію про компанію та новому представництві практично всім представникам бізнесу в місті. Завдяки досвідченим співробітникам компанії SAT, протягом першого місяця роботи більшість ключових питань були вирішені, налагодили бізнес-процеси, сформували стратегію розвитку представництва.

Головною цінністю відділення є співробітники, до яких власники ставляться з повагою і допомагають в різних ситуаціях. У відділенні чітко викладена мотиваційна програма, яка сприяє підвищенню працездатності персоналу. За досягнення планових показників співробітників відділення преміюють. На думку Євгена Миколайовича, саме згуртована команда є запорукою успіху даного відділення: «У нашому колективі створена атмосфера, в якій цінується ініціативність і результат, відповідальність перед клієнтом і компанією. Змушувати або просити нікого не потрібно - кожен знає свої завдання і розуміє важливість своєї ділянки роботи ».

Також головною цінністю є клієнти. Керівництво АП р Вишгород має власний підхід до кожного клієнта: «За недовгий період, що працює відділення, у нього вже з'явилися 6 VIP клієнтів. Це підприємства і компанії, які мають велику матеріально-виробничу базу і клієнтів по всій Україні. Співробітники відділення значну частину часу приділяють як пошуку потенційних клієнтів, так і зміцненню відносин з існуючою клієнтською базою »- говорить Євген Миколайович.
Керівництво виносить окрему подяку оператору Дворяку Антону Володимировичу, який щодня займається пошуком контактів і налагоджує відносини з новими клієнтами, якісно обслуговує діючих клієнтів компанії SAT.
Євген Миколайович: «Саме те, що кожен співробітник проявляє свою ініціативу в досягненні цілей компанії і цілей самого відділення, є успіхом і секретом нашого представництва».

Побажаємо агентським підрозділу процвітання, фінансових успіхів, збільшення вантажопотоку, а також нових проектів!
ЧИТАТИ ВСЕ