Інтерв'ю з роботодавцем: логістична компанія SAT
29.05.2018 01:26:04

Інтерв'ю з роботодавцем: логістична компанія SAT

15.05.2018 на сайті rabota.ua опубліковано інтерв'ю з виконуючим обов'язки Генерального директора ТОВ "ТК "САТ" Боровко А.О.
Нижче наведено текс інтерв'ю, з яким також можна ознайомитися за посиланням : https://thepoint.rabota.ua/yntervyu-s-rabotodatelem-lohystycheskaya-kompanyya-sat/


"Компанія SAT впевнено працює на ринку логістичних послуг і успішно веде бізнес з 2002 року. У чому секрет динамічного розвитку компанії, що дозволяє їй долати труднощі і кризи, ми запитали у Андрія Олександровича Боровко, який працює в компанії більше десяти років, а з квітня 2016 року призначений виконуючим обов'язки Генерального директора ТОВ «Транспортна компанія« САТ ».

- Андрію Олександровичу, розкажіть докладніше, що стало передумовою появи компанії на ринку України?

- Компанія з'явилася завдяки бажанню, енергії і унікальним здібностям Мільгевской Світлани Іванівни, її засновника. Саме вона, не маючи апарату помічників, самостійно проаналізувала ситуацію, спрогнозувала розвиток і ризикнула заради досягнення мети. І ризик виявився виправданим.
Спочатку ми були невеликою групою однодумців, згуртованих єдиною метою. Групою, яка вірила своєму лідеру і вірила в успіх спільної справи.
На етапі становлення компанії було проведено багато досліджень, витрачено багато часу на аналіз, розробку проекту і етапів його впровадження, на визначення свого місця і сегмента на ринку, але основа нашого успіху - це лідер, переконаний в успіху своєї справи, який вміє поділитися і « заразити » вірою і впевненістю інших.

- За більш ніж 15-річну історію компанії чого вдалося досягти, які труднощі і перешкоди виникали на шляху досягнення цілей?

- Головне досягнення - ми стали одним з кращих перевізників України. Сьогодні САТ - це високоорганізована і структурована компанія національного масштабу. Ми здійснюємо відправку вантажів в 500 населених пунктів завдяки мережі підрозділів з 100 бізнес-одиниць в містах України.
Ще одне наше досягнення - це формування команди компетентних співробітників. Тільки завдяки їм ми змогли успішно реалізувати всі проекти і впевнено готуємо нові. Однією з ключових цінностей компанії САТ є її персонал. А як же інакше, адже найбільша ідея, найгеніальніший проект без персоналу, здатного втілити все в життя, приречені на провал.

Так, труднощів багато, але як казав один з неперевершених бізнес-консультантів світу, доктор Іцхак Адізес, труднощі потрібно сприймати як можливості. Адже пошук рішень для виходу зі складних ситуацій - це можливість підвищити свій професійний рівень, по-іншому поглянути на існуючі процеси. Складних робочих моментів досить. Це і недосконалість законодавства, і нерівна конкуренція, і ситуація в країні, і багато іншого. Але саме в таких реальних умовах компанія стає все більш стійкою і захищеною і впевнено дивиться в майбутнє.

- Які люди допомогли компанії досягти сьогоднішніх висот?

- Це наш персонал, наша дружна єдина родина співробітників САТ. На кожній позиції співробітник по-своєму безцінний. Адже як оцінити, що важливіше, - професійне управлінське рішення або якісне виконання того чи іншого бізнес-процесу? Будуть відмінні вказівки, але не буде якісного виконання - все, немає на виході бажаного клієнтом продукту. Такий же результат, якщо будуть прекрасні виконавці, але не буде професійного управлінця. Тільки команда професіоналів на всіх рівнях персоналу гарантує успіх в досягненні цілей.

- Які співробітники потрібні компанії зараз? Що в них важливо для компанії?

- Професіонали своєї справи. Співробітники, які готові розділити єдиний порив до успіху і можуть внести свою лепту в досягнення загальних цілей. Звичайно, необхідно мати якісну базову освіту, здатність до розвитку, вдосконалення, швидкого освоєння нового. Але, головне, - це залучення в компанію, і це найскладніше в роботі з персоналом. Іноді новий співробітник, просто чудовий по резюме, виявляється нездатним стати членом команди, незважаючи на всі наші зусилля, і з ним доводиться прощатися.

- Що чекає новачків в компанії? Які труднощі та перспективи?

- Ми завжди відкриті для нових співробітників. Приділяємо особливу увагу залученню в компанію молодих фахівців. Проводимо спеціальні конкурси для студентів старших курсів і випускників провідних вузів країни. І дуже приємно те, що з вчорашніх «лимончиків», як ми їх люблячи називаємо, сьогодні вже виросли керівники ключових підрозділів.
Один з успішних «лимончиків» - це Петро Корінецький. Він прийшов до нас зі студентського проекту «Спалах» в 2014 році, а сьогодні - один з ключових фахівців в управлінні перевезеннями нашої компанії. З його подачі був ініційований і під його керуванням був реалізований успішний проект «Мобільний кіоск». Зараз в процесі впровадження інші якісні зміни в напрямку доставки.

Ми створюємо всі умови для зростання і розвитку. Компанія підтримує успішних і залучених працівників: Петро, наприклад, і ще кілька менеджерів отримують додаткову бізнес-освіту за рахунок компанії. Якщо освіта трансформується в інновації - ми це вітаємо. Є ідея - пропонуй. Прийнята ідея - впроваджуй. Зміг впровадити і показати позитивний результат - очолюй напрямок. І неважливо, скільки років співробітник пропрацював в компанії. Побажання новачкам - ніколи не припиняйте процес власного розвитку і вдосконалення.

- Ветерани в компанії СAT - яке до них відношення?

- До «ветеранівн» в компанії особливе ставлення. Для нас вони і хранителі традицій, і експерти. Цінність співробітників, що мають великий стаж в компанії, важко переоцінити. Це люди, які пройшли багато етапів і набули досвіду саме в нашій компанії. Звичайно, чим компанія старше, тим таких відданих «довгожителів» з кожним роком стає менше, але в нашій компанії таких чимало.
Наприклад, Смірнов Сергій Вікторович працює в нашій компанії з 2004 року. Починав з позиції регіонального представника, потім очолив Харківський підрозділ, зараз керівник ДП «Дивізіон« Схід »і ВО Директора з логістики.
Тетяна Палагеча-Дашко в 2005 році починала свій професійний шлях в компанії з посади офіс-менеджера, потім особистого помічника власника, потім стала керівником відділу контролю і забезпечення якості, потім очолила відділ навчання і розвитку персоналу, а зараз Тетяна керує дирекцією з управління структурою. Це різні підрозділи і різні обов'язки.
Я також є одним з «хранителів традицій».
Для старожилів САТ - не просто робота. САТ - це спосіб життя! САТ - це частина нас самих.
Співробітник з великим стажем роботи - відмінний наставник. Він знає, як все починалося, як будувався бізнес з нуля, як переживали кризи. Такі співробітники - живе втілення історії, духу компанії, вони просто незамінні для демонстрації корпоративної культури новим фахівцям. Найщиріші слова подяки всім старійшинам компанії.

- Що чекає компанію в короткостроковій і довгостроковій перспективах?

- У короткострокових планах - досягнення намічених вже цілей, виконання планів, завершення розпочатих проектів. У довгострокових - розвиток, удосконалення існуючих послуг, закріплення високого рівня сервісу, що надається. Залучення нових груп клієнтів, розширення зони покриття послуг, що надаються, впровадження сучасних технологій, як на виробництві, так і в усіх напрямках і процесах.

- У чому ви бачите головну складову успіху компанії САТ?

- Ми не зупиняємося на досягнутому - постійно рухаємося вперед, шукаємо нові методи, вдосконалюємо діючі. Так, САТ не єдина компанія на ринку послуг перевезень. Ми не монополісти і не володарі секретної унікальною технологією, але все ж ми по-своєму такі одні - тільки у нас в компанії є такі співробітники. Наша команда - це наша головна гордість.
Що найбільш приваблює клієнта? Чим можна виділитися з ряду постачальників аналогічних послуг? Правильно - якістю послуги. Адже кожен з нас по дорозі додому, помічаючи новий магазин, чисто з цікавості заходить в нього. Далі ми вибираємо товар і робимо покупку. І тоді ж ми визначаємося, чому в один магазин ми більше ніколи не зайдемо, а в іншому стаємо постійним клієнтом. Це - надання послуги. Від її якості, від випробуваного комфорту, залежить - чи стане клієнт постійним чи ні. А хто все це забезпечує? Персонал компанії.
Наша формула успіху це - професійний персонал, постійний розвиток і вдосконалення, спрямовані на підвищення якості послуг, що надаються і комфорту для наших клієнтів.

- Що б ви хотіли сказати на завершення?

- На завершення нашої розмови хочу побажати всім співробітникам компанії САТ і команді rabota.ua досягнення цілей, розвитку, успішної реалізації всіх проектів, лояльних клієнтів, сімейного благополуччя і мирного неба над головою.
ЧИТАТИ ВСЕ