Страховка від нашого партнера

Шановні Клієнти SAT!

Із задоволенням повідомляємо Вам про новий продукт — можливість швидкого та зручного страхування від нашого партнера, Страхової компанії АСКА.

Ми у SAT впевнені, що новий спільний проект SAT і АСКА дозволить нашим клієнтам зекономити час та сконцентруватись на головному — підприємництві, змістовному житті та дозвіллі. 

Наразі Ви можете придбати страховий продукт «Обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних ТЗ («автоцивілка»)». При придбанні цієї страховки АСКА пропонує приємний безкоштовний бонус – сервіс «Допомога у дорозі».

Страховку від нашого партнера можна у кілька кліків придбати у чат-боті SAT у Viber та Telegram

SAT – національний оператор-лідер у сегменті бізнес-логістики. Нині компанія представлена у понад 140 відділеннях по всій Україні та спеціалізується на доставці будь-яких вантажів до 3 000 кг і довжиною до 13 м протягом 24-48 годин.

«Страхова компанія АСКА» працює на українському ринку з 1990 року. Входить до ТОП-20 провідних страховиків України за підсумками рейтингу Insurance TOP. Крім того, АСКА має ліцензії на здійснення страхової діяльності за 19-ма добровільними і 20-ма обов'язковими видами страхування.

Безпечного керування – і ні цвяха, ні жезла!

ЧИТАТЬ ВСЕ