UA
0 800 30 99 09 Безкоштовна гаряча лінія

Вантажоперевезення - Буча

Відділення
Адреса
Контакти

Будні дні: 09:00-18:00

Субота: 09:00-14:00

Вантажні перевезення Буча автомобільним транспортом вважаються найкращим варіантом для транспортування товарів на даний момент. Недорого, швидко, якісно і безпечно - це тільки основні переваги, список яких можна продовжувати до нескінченності. Єдине, що важливо, слід вибрати перевірену і надійну транспортну компанію, як наприклад "SAT" - провідного гравця на українському ринку, який надає прекрасні можливості для перевезення будь-яких вантажів.

Транспорт і специфіка перевезення

Вантажоперевезення Буча здійснюються сучасними, потужними транспортними засобами з прекрасними технічними характеристиками, які мають маневреністю і мобільністю, досягаючи великих відстаней за мінімально короткий час. Даний ефективний засіб для пересування, дозволяє перевозити в Бучі габаритних або негабаритних товарів, а в залежності від вимог можна розділити транспорт на такі види:

  1. вантажівки з бортовими причепами;
  2. напівпричепи з холодильним обладнанням;
  3. контейнери, цистерни, трали;
  4. фургони і фури.

Завдяки прекрасному вибору техніки та обладнання, перевезення вантажів Буча можна виробляти для будь-яких видів предметів, незалежно від фізичного стану, розмірів, ваги і габаритів.

Специфіка перевезень також дуже важлива складова при правильній організації процесу. Головний документ, що підтверджує і гарантує своєчасне виконання зобов'язань - договір, де описуються всі умови, а також особливості вантажоперевезень. Не менш важливим вважається і товарно-транспортна накладна або шляховий лист, а перевезення швидкопсувних або небезпечних вантажів повинна підкріплюватися спеціальними сертифікатами та свідоцтвами якості, з зазначеними характеристиками продукції.

Послуги, що надаються

Компанія "SAT" пропонує своїм клієнтам найвищий сервіс з чесними, прийнятними тарифами, з достатнім вибором послуг:

  1. перевезення вантажу будь-яких видів і особливостей;
  2. страхування вантажу, незалежно від габаритів і розмірів;
  3. транспортування товарів до розподільних складах, а також можливість доставки прямо до дверей, з дотриманням графіка і термінів поставки;
  4. завдяки встановленим навігаційним системам досить просто здійснюється контроль пересування автомобіля.

Всі перевезення виконуються максимально швидко і в строк, а при виникненні непередбачених обставин, наша компанія оперативно реагує, виправляючи проблеми оперативно, щоб уникнути простоїв і недотримання графіку.