UA
0 800 30 99 09 Безкоштовна гаряча лінія

Кейси

Детальніше
21.09.2018 14:41:31
Як перевезти вантаж по Україні
Україна являється державою, де послуги із перевезення вантажів дуже затребувані. Це пов'язано з тим, що вона - важлива сполучна ланка у транспортному ланцюзі між Заходом та Сходом. На ринку вантажних перевезень представлені логістичні компанії, які розрізняються за багатьма параметрами - спосіб доставки, перелік додаткових послуг, ціни, рівень сервісу та інше. Розібратися в тому, яка компанія більш за все підходить саме Вам - непросто. Тому, пропонуємо ознайомитися із корисною інформацією, яка допоможе вирішити Ваші завдання. Отже, Вам необхідно перевезти вантаж, та Ви не вирішили, до кого с цим звернутися. В першу чергу варто звернути увагу на спосіб транспортування. Перевезти вантаж по Україні можливо на автомобільному, залізничному або авіаційному транспорті: - потяги забезпечують швидку доставку дуже великих та важких вантажів, тому такий варіант найчастіше використовується для промислових цілей; - авіаційне перевезення гарантує максимальну швидкість, але володіє одним істотним недоліком - дуже високою ціною; - автотранспорт забезпечує максимальну гнучкість у відношенні маршруту та габаритів вантажів, що перевозяться. Тому, якщо Вам не треба транспортувати будівельні крани або швидкопсувні продукти, автомобіль - найкращий варіант, щоб доставити вантаж в Україні. Також, варто звернути увагу на додаткові послуги, які надає перевізник. Можливість доставки товару не на склад перевізника, а за конкретною адресою - одна з найважливіших. Велике значення також мають терміни перевезень та їх вартість. Серед багатьох фірм, що перевозять вантажі в Україні, транспортна компанія SAT пропонує своїм клієнтам самі гнучкі умови, а також високу оперативність та якість доставки.
Детальніше
22.08.2018 17:34:57
Як відправити посилку по Україні
"Як відправити посилку по Україні? " - перше питання, з яким зіштовхується кожний, коли необхідно терміново що-небудь передати другу або родичу в іншому місті.
Детальніше
18.06.2018 15:27:49
Перевезення та доставка дрібних вантажів
Транспортна компанія SAT до питання доставки та перевезення дрібних вантажів підходить із особливою увагою та прискіпливістю. Це пов'язано з тим, що доставка дрібних вантажів повинна бути організована з дотриманням спеціальних умов транспортування. Для забезпечення якості та безпеки перевезень, даний тип вантажу укладається у спеціальні контейнери, які обладнані для кожного автомобіля нашої компанії. В цьому випадку, перевезення дрібних вантажів здійснюється не разом з іншими, серед яких можуть бути важке або габаритне обладнання, а у ізоляції. Це захистить його від зовнішніх впливів і доставка дрібних вантажів в любу точку України буде здійснена не тільки швидко, а й якісно. Крім цього, перевезення дрібних вантажів може здійснюватись у спеціальних кур'єрських пакетах та коробках, що надаються у всіх підрозділах компанії. Детальніше про вартість упаковки для додаткової комплектації вантажу Ви можете дізнатися тут.
Детальніше
19.10.2020 10:00:03
Міжнародна сертифікація ISO
Впровадження ISO 9001:2015 У вересні 2020 року компанія SAT отримала міжнародний сертифікат ISO 9001:2015. Це найпопулярніший в світі стандарт, на базі якого в організації створюється система менеджменту якості та потім проводиться її сертифікація.