Перевезення вантажів

Перевезення вантажів — послуги та ціни

Коли вага вантажу недостатня для того, щоб повністю завантажити Вашу машину та його перевезення стає для Вас проблемою, Ви можете скористатися послугами компанії SAT. У нас немає обмежень під час прийому вантажів, тому доставка по Україні стає більш вигідною з економічної точки зору при невеликій вазі або об’єму відправлення.
З нашою компанією Ви можете здійснювати продаж товарів у будь-якому місті України, бо доставку вантажів буде виконано якісно та швидко. Це особливо важливо для промислових товарів, що поставляються на замовлення і які мають вибірковий попит.

Ми готові надати своїм клієнтам найвищу якість в обслуговуванні за доступнимі цінами:

Перевезення вантажів по Україні від 5 грам до 20 тонн в найкоротші терміни.
Мережа підрозділів у більш ніж 150 містах забезпечує високий рівень сервісу та додаткові послуги кожному клієнту. Доставка вантажів здійснюється більше ніж у 500 обласних та районних центра за 24–72 години.

Тарифи на перевезення вантажів між містами України
Тарифи на пакування
Тарифи для інтернет-магазинів
Адреси та графік роботи відділень компанії SAT
Довідник тарифних зон

Послуги "Виїзд на склад відправника" і "Доставка за адресою одержувача" можна замовити в залежності від типу:
- "Виїзд/Доставка Вчасно" - послуга передбачає виїзд за вантажем або доставку у точно домовлений час.
- "Виїзд/Доставка Експрес" - послуга передбачає виїзд за вантажем або доставку у протягом однієї години з момента оформлення замовлення.
- "Виїзд/Доставка Нічний" - послуга передбачає виїзд за вантажем або доставку з 19:00 до 9:00 згідно до маршрута руху транспорту служби доставки.
Перевезення вантажу стане більш швидким та зручним, коли Вам не потрібно самостійно доставляти вантаж на склад нашої компанії. Для цього Ви можете оформити заявку на послугу «Виїзд на склад відправника».
«Доставка вантажів за адресою отримувача» здійснюється у зручне для нього місце та час, що дозволить уникнути витрат часу та сил Ваших партнерів при отриманні в іншому місті.
«Виїзд на склад відправника» і «Доставка за адресою отримувача» здійснюється за вказаною адресою (до під’їзду будинку). Послуга Підйому вантажу на поверх тарифікується окремо.
ON-LINE відстеження статуса вантажу на сайті
ON-LINE розрахунок вартості

Додаткові сервіси SAT, що надаються за замовчуванням


- SMS-повідомлення одержувачу про прибуття вантажу на склад видачі (надається безкоштовно при оформленні накладної на вантаж).
- Перевезення вантажу відбувається після оголошення його цінності. Вона складає 0,6% від загальної вартості вантажу, оголошеної відправником.
- Безкоштовне зберігання вантажу протягом 5 днів з моменту прибуття вантажу на склад у місто одержання, враховуючи вихідні та святкові дні.
- Безкоштовне розвантаження та завантаження автомобіля клієнта на території SAT.

Тарифи та ціни на вантажні перевезення компанії SAT

Особливість роботи транспортної компанії SAT полягає в тому, що ціни на вантажоперевезення розраховуються на підставі ваги та об'єму вантажу, що перевозиться, маршруту відправки та оформлення накладної на вантаж. Ми займаємося терміновими вантажоперевезеннями, вартість яких задовольнить кожного замовника. А щоденні рейси забезпечать якісну та оперативну доставку Ваших відправлень.

Приклад алгоритму розрахунку вартості перевезення на прикладі доставки вантажу із м. Києва в м. Запоріжжя:

Визначаємо вагу (кг) та об’єм (м3) вантажу. Припустимо, що вага вантажу складає 35 кг, об’єм — 0,1 м3.

  • Із Києва в Запоріжжя тариф за вагою складає 4 грн/кг або за об’ємом — 1000 грн/м3.
  • До вартості перевезення додається оформлення накладної на вантаж — 15 грн та оплата цінності вантажу (0,6% від заявленої вартості).
  • При мінімальній декларованій вартості вантажу, 500 грн оплата цінності складатиме: 500 × 0,006 = 5 грн.
  • Вартість перевезення за вагою складає: 35×5 = 175 грн.
  • Вартість перевезення за об’ємом: 0,1×1000 = 100 грн.
  • Так як при визначенні вартості перевезення враховується більше значення оцінки за вагою або за об’ємом, то перевезення вантажу вагою 35 кг і об’ємом 0,1 м3 із Києва в Запоріжжя складе 175 грн.
  • Отже, загальна вартість перевезення складе 195 грн, з врахуванням вартості оформлення накладної на вантаж 15 грн та мінімальною задекларованою вартістю вантажу 5 грн.

Звертайтесь до транспортної компанії SAT - ми пропонуємо високий рівень обслуговування та доступні тарифи на вантажоперевезення!
ЧИТАТИ ВСЕ