API

API - Application Programming Interface

Що таке API?

API - Application Programming Interface або інтерфейс для програмування додатків. Дозволяє швидко розгорнути розширений функціонал без написання додаткових модулів або окремих скриптів. Якщо програму (модуль, бібліотеку) розглядати як чорний ящик, то API - це безліч «ручок», які доступні користувачеві даного ящика і які він може вертіти і смикати. Таким чином можна набудувати зручну взаємодію програмного забезпечення наших клієнтів з базою даних SAT. 

Як застосувати API? 

Ви можете налаштувати у себе на сайті модуль, який підраховує вартість доставки вашого вантажу нашою компанією. Також можна за допомогою даного модуля відстежувати трекінг відправлених вами вантажів. Ви можете за допомогою нашого API і свого програмного забезпечення оформляти заявки на виїзд і доставку своїх вантажів. Можна оформляти накладні на вантаж, розраховувати їх вартість, друкувати стікери. Також можливе вартість доставки враховувати в ціні на ваш продукт. Вам буде доступна завантаження і використання базових довідників, ведення своїх довідників. А також створення інших документів: відомості передачі вантажу, заявки на виїзд за вантажем, заявки на доставку. 

Як почати використовувати API? 

1. Отримати персональний ключ API по електронній пошті. Для цього потрібно заповнити заявку. 
2. Ознайомитися з документацією API на порталі для розробників;
3. Внести доопрацювання в своє ПЗ відповідно з описом і прикладами. 
4. Для перевірки використовувати можливості тестових запитів на сторінці інтерфейсів API;

Додаткову інформацію та консультації можна отримати за телефоном гарячої лінії*: 066 830 99 09, 073 830 99 09, 098 830 99 09.

*вартість дзвінків згідно тарифів Вашого оператора.


ЧИТАТИ ВСЕ